Prime Property Prize 2017

Plebiscyt ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania wpłynęły na rozwój całej branży.

Uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2017 będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2017, które odbędzie się w dniach 25-26 września 2017 roku w Warszawie (hotel Sheraton). 

Nagradzamy w 12 kategoriach

Człowiek Roku Propertynews.pl – nagroda jest przyznawana osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.

Deweloper Roku – nagroda jest przyznawana za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.

Najemca Roku – nagroda jest przyznawana za wyznaczanie nowych trendów na rynku najemców centrów handlowych, aktywność poprzez rozwój sieci salonów i dokonywane w niej zmiany, działania marketingowe, a także wizerunek w branży.

Miasto Przyjazne Inwestorom – nagroda jest przyznawana za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Pod uwagę brane są również jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych.

Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym centrom handlowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017. Ocenie podlegają jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym biurowcom lub kompleksom biurowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom logistyczno-magazynowym, których proces inwestycyjny zakończył się w wrzesień 2016 – wrzesień 2017. Ocenie podlega jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Inwestycja Roku Rynek Hotelarski - nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom hotelowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Zielony Budynek - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wybudowanym według zasad budownictwa ekologicznego oraz zrównoważonego rozwoju, wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania w tym zakresie, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

Doradca Roku – nagroda jest przyznawana agencjom doradczym obecnym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Nagrodzimy aktywność w sektorze, w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017, w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.

Architektura – nagroda portalu Propertydesign.pl - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskiej, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

Przestrzeń komercyjna - nagroda portalu Propertydesign.pl - nagrodzimy przestrzenie komercyjne (biurowe, handlowe, usługowe, hotelowe i gastronomiczne) za dobry design, nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, oryginalne i funkcjonalne wyposażenie, nowoczesne technologie. Weźmiemy pod uwagę wnętrza, w których na pierwszym miejscu stawia się komfort pracowników i klientów. Nagroda trafi do projektów, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

Jak wybieramy

  • Każdy z Członków Forum Ekspertów przesyła pod wskazany adres mailowy nagrody@propertynews.pl 5 propozycji nominacji w poszczególnych kategoriach, wraz z krótkim uzasadnieniem. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 lipca.
  • Propozycje od Czytelników i zainteresowanych przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 lipca.
  • Na podstawie przesłanych propozycji Redakcja tworzy listę TOP 5 dla każdej kategorii – publikacja listy nominowanych na portalach propertynews.pl oraz propertydesign.pl na przełomie lipca i sierpnia.
  • Eksperci głosują na nominowanych w poszczególnych kategoriach – do 20 sierpnia. Głosowanie odbywa się mailowo. Do Ekspertów zostaje wysłana pełna list nominowanych. Ekspert odsyła mailem pod wskazany adres tylko te propozycje, które jego zdaniem zasługują na wyróżnienie w poszczególnych kategoriach.
  • Równocześnie odbywa się głosowanie Czytelników portalu Propertynews.pl oraz Propertydesign.pl, które trwa do 10 września.
  • Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po zliczeniu głosów Ekspertów i Czytelników portali.
  • Wybór zwycięzców to suma głosów (punktów) Czytelników portali Propertynews.pl, Propertydesign.pl oraz członków Forum Ekspertów. Głosy przeliczane są na punkty. Każdy głos eksperta to 10 punktów, natomiast każdy głos(klik) internauty to 1 punkt.
  • Zwycięzcy informowani są o przyznaniu nagrody z początkiem września.

Gala

Wręczenie statuetek podczas uroczystej Gali Property Forum 2017 – 25 września 2017.

Zainteresowane osoby prosimy o wybranie odpowiedniego panelu (Wieczorna Gala Prime Property Prize 2017) podczas rejestracji lub w zakładce "Zmiana sesji" dla już zarejestrowanych użytkowników.

Zobacz relację z Prime Property Prize 2016


Google Play
Pobierz aplikację Property Forum
na swój telefon
App Store
Pobierz aplikację Property Forum
na swój telefon