Prelegenci

A B C D G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Jarosław Bator

Jarosław Bator

dyrektor zarządzający

Business Link

Dyrektor Zarządzający Business Link. Przed objęciem bieżącej funkcji z początkiem 2019 roku pełnił obowiązki COO Business Link, będąc odpowiedzialnym za wszystkie procesy sprzedażowe i operacyjne, w tym rozwój produktu, marketing, obsługę i wsparcie. Jarosław ma ponad piętnastoletnie wszechstronne doświadczenie na rynku nieruchomości oraz w obszarze doradztwa. Jako senior menedżer EY Real Estate Services Group, a później także dyrektor zarządzający i członek zarządu Polskich Kolei Państwowych był zaangażowany w działania restrukturyzacyjne oraz rozwój organizacji. Ukończył Szkołę Główną Handlową oraz studia podyplomowe na Sheffield Hallam University i Politechnice Warszawskiej z zakresu wyceny nieruchomości. Posiada tytuł Rzeczoznawcy Majątkowego i jest członkiem międzynarodowej organizacji doradców nieruchomości The Royal

Institution of Chartered Surveyors (RICS).Łączy swoją funkcję w Business Link ze stanowiskiem dyrektora odpowiedzialnego za bieżące operacje i rozwój Skanska, do zespołu której dołączył w maju 2016 roku.

Bierze udział w sesjach:

 • BIURA

  Coworking szybko w Polsce rośnie. Będzie konkurencją dla deweloperów?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Coworking szybko w Polsce rośnie. Będzie konkurencją dla deweloperów?

  Świat się zmienia, zmieniają się nieruchomości. Od kilku lat rynek biurowy w Europie podbija coworking. Największe zapotrzebowanie na takie centra było i jest w Londynie. Teraz trend dotarł do Warszawy – jak zmieni rynek biurowy w Polsce? Kto cieszy się z coworkingowego boomu, a kto czuje się zagrożony?

  Coworking szybko w Polsce rośnie. Będzie konkurencją dla deweloperów?

POWRÓT