Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Property Forum 2023

Największa konferencja o rynku nieruchomości w Polsce

18-19 września 2023 Warszawa, Hotel Sheraton Grand Warsaw

ZAPROPONUJ TEMAT

13 edycja Property Forum

Właściciele i szefowie największych firm z branży nieruchomości obecnych w Polsce spotkają się, by dyskutować o najważniejszych kierunkach zmian w sektorze biurowców, magazynów, centrów handlowych, hoteli, mieszkań i PRS.

  • 2 Dni paneli, rozmów i spotkań
  • 20 Sesji tematycznych
  • 150 Wyjątkowych prelegentów

O tym będziemy rozmawiać

Tegoroczna edycja jest organizowana pod hasłem PropertyInvestment. The power of Polish real estate market, a wśród tematów m.in.:

  • Pozycja lidera nie trwa wiecznie. Polski rynek nieruchomości konsumuje ponad połowę apetytu inwestycyjnego dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Jak kreować atrakcyjny rynek i utrzymać fotel lidera?
  • Kto kupuje i dlaczego nad Wisłą? Najaktywniejsze fundusze inwestujące w polskie nieruchomości
  • Game Changer. Finansowanie, ceny, rentowność i nieprzewidywalne stopy procentowe. Skala wyzwań i ocena ryzyka na rynku nieruchomości
  • Rynek pieniądza. Czy nieruchomości są nadal trakcyjnym produktem dla dużych inwestorów? Jakie są alternatywy?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Byli z nami

Najwięksi inwestorzy i deweloperzy, cenieni eksperci, przedstawiciele instytucji finansowych, najemców oraz samorządowcy

XII edycja konkurs Prime Property Prize wyłoni firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W tym roku po raz pierwszy przyznamy nagrody firmom za strategie ESG na rynku nieruchomości. Po raz pierwszy wyróżnimy także projekty realizowane na rynku PRS.

WIĘCEJ O KONKURSIE

PropTech Festival 2023 – wydarzenie skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

WIĘCEJ O KONKURSIE

Property Forum 2022

Zmienił się świat. Zmienili się ludzie. Zmienić się muszą także nieruchomości. Ubiegłoroczna edycja Property Forum odbyła się pod hasłem THE CHANGE.

  • 2 dni paneli, rozmów i spotkań
  • 140 wyjątkowych prelegentów
  • 1957 gości na miejscu i online

W obiekywie