Prelegenci

A B C D G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Jolanta Wawrzyszuk

Jolanta Wawrzyszuk

Group Head of Leasing

Atrium European Real Estate

Od kilkunastu lat związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w komercjalizacji, zarządzaniu strategicznym i operacyjnym nieruchomościami komercyjnymi istniejącymi oraz będącymi w budowie i przebudowie. W okresie swojej kariery zawodowej wielokrotnie zaangażowana w procesy kupna/sprzedaży nieruchomości handlowych oraz typu mixed use.
Od 2014r. związana zawodowo z Atrium. Od końca 2017r. na stanowisku Group Head of Leasing jako odpowiedzialna za wsparcie procesów najmu w krajach CEE, gdzie Atrium posiada projekty. Wcześniej odpowiedzialna w polskim oddziale Atrium Real Estate jako COO/Dyrektor Operacyjny za zarządzenie portfolio oraz zespołami odpowiedzialnymi za zarządzanie nieruchomościami, komercjalizację, marketing oraz obsługę techniczną 21 centrów handlowych w ramach portfolio w Polsce o łącznej powierzchni najmu ponad 522 tys m2.
Przed dołączeniem do zespołu Atrium, pracowała m.in. na stanowisku Dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami w Estate Fellows, partnera NAI Global w Polsce oraz jako Associate Director Retail Asset Management w firmie DTZ Management Polska, gdzie zajmowała się m.in. komercjalizacją oraz doradztwem w zakresie asset managementu, developmentu i redevelopmentu. Wcześniej związana z TK Development oraz CERPF. Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Posiada tytuł CCIM. Wieloletni wykładowca w ramach ICSC European Retail Property School.
Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończyła także studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego oraz uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych.

Bierze udział w sesjach:

 • CENTRA HANDLOWE

  Takiego momentu w sektorze centrów handlowych jeszcze nie było. Co czeka rynek, w co inwestować?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Takiego momentu w sektorze centrów handlowych jeszcze nie było. Co czeka rynek, w co inwestować?

  Niezwykle szybki rozwój sprzedaży internetowej, moda na alternatywne miejsca robienia zakupów oraz zmiany prawne – robienie biznesu na rynku centrów handlowych nie jest już łatwym kawałkiem chleba. Ale jest o co walczyć, bo galerie to wciąż najatrakcyjniejszy produkt inwestycyjny w branży nieruchomości komercyjnych, poszukiwany przez fundusze i inwestorów z całego świata

  Takiego momentu w sektorze centrów handlowych jeszcze nie było. Co czeka rynek, w co inwestować?

  • Edyta Bobek - Leasing Director, Retail, Griffin Premium RE
  • Radosław Knap - dyrektor generalny, Polska Rada Centrów Handlowych
  • Mateusz Skubiszewski - dyrektor, Dział Rynków Kapitałowych Europa Środkowa i Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o.
  • Gaby Tayoun - president, Europtima Sp. z o.o.
  • Jolanta Wawrzyszuk - Group Head of Leasing, Atrium European Real Estate
POWRÓT