PRIME PROPERTY PRIZE 2016

Które firmy i projekty miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce w ostatnim roku? Kto odegrał kluczową rolę w rozwoju całej branży? Zwycięzców wyłoni Prime Property Prize 2016 - konkurs organizowany przez Grupę PTWP SA, wydawcę Propertynews.pl i Propertydesign.pl - towarzyszący konferencji Property Forum 2016.

Które firmy i projekty miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce w ostatnim roku? Kto odegrał kluczową rolę w rozwoju całej branży? Zwycięzców wyłoni Prime Property Prize 2016 - konkurs organizowany przez Grupę PTWP SA, wydawcę Propertynews.pl i Propertydesign.pl - towarzyszący konferencji Property Forum 2016.

Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator VI edycji konferencji Property Forum 2016, wraz z redakcjami serwisów organizują po raz piąty konkurs Prime Property Prize 2016.

Konkurs Prime Property Prize 2016 ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016, która odbędzie się w Domu Mody VitKac i będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2016, zaplanowanego w dniach 26-27 września 2016 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

Zapraszamy do zgłaszania nominacji

Nagradzamy w 10 kategoriach:

Człowiek Roku Propertynews.pl – nagroda jest przyznawana osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.

Deweloper Roku – nagroda jest przyznawana za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.

Najemca Roku – nagroda jest przyznawana za wyznaczanie nowych trendów na rynku najemców centrów handlowych, aktywność poprzez rozwój sieci salonów i dokonywane w niej zmiany, działania marketingowe, a także wizerunek w branży.

Miasto Przyjazne Inwestorom – nagroda jest przyznawana za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Pod uwagę brane są również jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych.

Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym centrom handlowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2015 – wrzesień 2016. Ocenie podlegają jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym biurowcom lub kompleksom biurowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2015 – wrzesień 2016. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom logistyczno-magazynowym, których proces inwestycyjny zakończył się w wrzesień 2015 – wrzesień 2016. Ocenie podlega jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Inwestycja Roku Rynek Hotelarski - nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom hotelowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2015 – wrzesień 2016. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Zielony Budynek - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wybudowanym według zasad budownictwa ekologicznego oraz zrównoważonego rozwoju, wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania w tym zakresie, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2015 – wrzesień 2016.

Architektura – nagroda portalu Propertydesign.pl - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskiej, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2015 – wrzesień 2016.

Jak wybieramy

Czytelnicy www.propertynews.pl i www.propertydesign.pl zgłaszają nominacje Zapraszamy do zgłaszania nominacji. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca.

Każdy z Członków Forum Ekspertów przesyła 5 propozycji nominacji w poszczególnych kategoriach, wraz z krótkim uzasadnieniem, które zdaniem Eksperta zasługują na nagrodę. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca.

Na podstawie zgłoszeń Czytelników portalu oraz Forum Ekspertów Redakcja tworzy listę TOP 5 dla każdej kategorii – publikacja na portalach www.propertynews.pl i www.propertydesign.pl - 4 sierpnia.

Eksperci mają prawo do wskazania wygranych z poszczególnych kategorii, które ich zdaniem zasługują na nagrodę - do 31 sierpnia.

Głosowanie na portalach www.propertynews.pl i www.propertydesign.pl - do 20 września.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach na podstawie wskazań Ekspertów i głosów Czytelników portalu.

Gala

Forum Ekspertów w towarzystwie przedstawiciela redakcji wręcza statuetki podczas uroczystej Gali Property Forum 2016 – 26 września.