VI PROPERTY FORUM • 26-27 września 2016 • Warszawa

Nieruchomości zdefiniowane na nowo – horyzont 2030; historie najbardziej spektakularnych projektów na rynku nieruchomości oraz wszystko o nieruchomościach komercyjnych w Warszawie
To dobra okazja do debaty

Property Forum to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości komercyjnych. Gromadzi najlepszych ekspertów i przedstawicieli najbardziej liczących się firm. To także dobra okazja do debaty i skonfrontowania poglądów na temat obecnej koniunktury i trendów na rynku.

PRZEMYSŁAW KRYCH ZAŁOŻYCIEL, PREZES ZARZĄDU, GRIFFIN REAL ESTATE SP. Z O.O.

Property Forum jest jednym z najważniejszych w Polsce wydarzeń dotyczących sektora nieruchomości komercyjnych

Podczas konferencji szczególnie cenna jest możliwość spotkania z innymi uczestnikami rynku nieruchomości – firmami o europejskim i globalnym zasięgu, jak również szansa na wychwycenie nowych trendów.

FRANZ JURKOWITSCH, PREZES ZARZĄDU, WARIMPEX

Property Forum inspiruje i daje impuls do nowych pomysłów,

Property Forum jest jednym z tych wydarzeń, które przez swoje 5 lat istnienia zdążyło wpisać się na stałe w nasz kalendarz biznesowy. Wagę tej konferencji doceniamy nie tylko my, jako deweloper powierzchni przemysłowych, ale i cała branża, która spotyka się nie tylko po to, aby podzielić się doświadczeniem czy przemyśleniami na temat kondycji rynku w danym momencie. Property Forum również inspiruje i często daje impuls do nowych pomysłów, których mam nadzieję będzie wiele po tegorocznej edycji, ponieważ konferencja zapowiada się bardzo interesująco.

ROBERT DOBRZYCKI, PARTNER ZARZĄDZAJĄCY, PANATTONI EUROPE

Property Forum to platforma wiedzy o rynku

Property Forum to cykl otwartych i regularnych spotkań specjalistów z branży nieruchomości, które dają możliwość wymiany doświadczeń oraz obserwacji trendów na rynku. Szczególne znaczenie mają spotkania w miastach regionalnych, które na lokalnym poziomie ukazują bieżącą sytuację na rynku. Property Forum to platforma wiedzy o rynku, użyteczna dla jego uczestników.

PRZEMYSŁAW WIECZOREK, INVESTMENT DIRECTOR, MANAGEMENT BOARD MEMBER, PURO HOTELS

Property Forum 2015 to doskonała okazja do zaprezentowania naszych działań

Realizowane przez nas projekty przyczyniają się do rozwoju przestrzeni miejskiej. Na niewykorzystanych do tej pory terenach powstaje zabudowa handlowa, biurowa i mieszkaniowa. Property Forum 2015 to doskonała okazja do zaprezentowania naszych działań i wymiany doświadczeń z innymi firmami deweloperskimi.

JAROSŁAW BATOR, CZŁONEK ZARZĄDU, PKP S.A.

Konferencja Property Forum to ważne wydarzenie dla branży nieruchomości

Uczestnicy – eksperci działający w różnych sektorach rynku nieruchomości wymieniają informacje, dzielą się wiedzą i doświadczeniami, dyskutują o kierunkach rozwoju branży – wskazują szanse i zagrożenia. Przedstawiciele Orbisu - lidera rynku hotelowego w Europie Wschodniej - biorą aktywny udział w tego typu spotkaniach, dostrzegają jakość merytoryczną debat i cenią możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów.

IRENEUSZ WĘGŁOWSKI, WICEPREZES ZARZĄDU ORBIS SA

O Property Forum

Inwestorzy, deweloperzy, najemcy, politycy, samorządowcy na jednej scenie i w kuluarach.

 
 • V Property Forum: uczestnicy

  1200

  uczestników
 • V Property Forum: prelegenci

  120

  prelegentów
 • V Property Forum: sesje tematyczne

  >20

  sesji tematycznych

Odwiedzili nas

Konkurs Prime Property Prize 2015 - nagradzamy firmy i projekty z branży nieruchomości
Konkurs Prime Property Prize 2015 wyłonił firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Poznaj nagrodzonych

Partnerzy i sponsorzy

Sponsorzy

Partnerzy

Obsługa PR

Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie