Rejestracja wkrótce

Property Forum 2024

Dwa dni dyskusji, ponad 20 sesji tematycznych, blisko 150 prelegentów i 1000 gości

JUMP TO THE FUTURE – odważnie spojrzymy w przyszłość rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce

W dniach 16-17 września 2024 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton Grand Warsaw, odbędzie się 14. edycja konferencji Property Forum, na której spotykają się właściciele i szefowie największych firm z branży nieruchomości obecnych w Polsce oraz szeroko pojęty biznes związany z tym sektorem, by dyskutować o inwestowaniu w biurowce, magazyny, centra i parki handlowe, hotele, mieszkania i PRS.

Przed nami dwa dni inspirujących sesji tematycznych. W części Jump To The Future scenariusze dla nieruchomości przedstawią ci, którzy odnieśli spektakularny sukces i wyznaczają trendy. Szefów największych firm w branży oraz wybitnych ekspertów zapytamy o to, jakie będą nadchodzące miesiące 2024 roku na rynku nieruchomości i co przyniesie kolejny rok. W co inwestować, jakie projekty chcą finansować banki oraz kiedy i w jakiej skali dotrą do Polski globalne trendy – o tym będziemy rozmawiać z gośćmi spotkania.

W cyklu 365 dni na rynku nieruchomości podsumujemy najważniejsze wydarzenia, które będą kształtować dalszy rozwój sektora biurowego, handlowego, magazynowego, hotelowego oraz mieszkaniowego i PRS. Zaprezentujemy także unikalne raporty przygotowane przez dziennikarzy redakcji PropertyNews.pl.

Częścią Property Forum będzie też wielka debata o zielonej transformacji nieruchomości i budownictwa, w trakcie której zmierzymy się z tematami dotyczącymi dekarbonizacji budynków i miast oraz roli deweloperów i inwestorów w tym procesie. W trakcie Property Forum odbędzie się też zamknięte spotkanie Forum Ekspertów Zrównoważonego Budownictwa.

Jak co roku, Property Forum to również finały branżowych konkursów Prime Property Prize – dla najlepszych nieruchomości i PropTech Festival – dla najlepszych technologii dla nieruchomości – w tym roku w nowej formule!

Zapraszamy do udziału w Property Forum 2024!