Rejestracja wkrótce

PropTech Festival

PropTech Festival to wydarzenie towarzyszące Property Forum 2024, skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

PropTech Festival: Dla kogo?

Udział w rywalizacji mogą zadeklarować zarówno start-upy, jak i firmy z doświadczeniem, tworzące innowacyjne rozwiązania mające zastosowanie w obiektach komercyjnych i mieszkalnych – biurowcach, hotelach, centrach handlowych, budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, sklepach, magazynach i budynkach użyteczności publicznej.

PropTech Festival: Co zyskasz?

Biorąc udział w Proptech Festivalu zyskasz okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas największej konferencji dla rynku nieruchomości komercyjnych w regionie – Property Forum 2024, w której biorą udział szefowie i przedstawiciele największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce: deweloperzy, inwestorzy, zarządcy i najemcy. Udział w Proptech Festivalu to również promocja zgłoszonego rozwiązania na portalach PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl i w mediach społecznościowych.

Aby zgłosić się do konkursu, wypełnij formularz

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 lipca 2024 r.

Do zgłoszenia należy dołączyć maksymalnie zdjęcia, wysyłając je na adres e-mail: nagrody@propertynews.pl

Regulamin PropTech Festival