Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Agnieszka Jachowicz

Agnieszka Jachowicz

dyrektor operacyjny

Stowarzyszenie Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych

Posiada 25 lat doświadczenia na polskim rynku nieruchomości w transakcjach inwestycyjnych, zarządzaniu aktywami, i wycenach. Obecnie dyrektor i członek zarządu stowarzyszenia PINK (Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych). Od 2017 prowadzi własną działalność (PROHUB Property Advisor), w latach 2004-2016 zarządzała funduszami nieruchomości Arka o wartości aktywów ponad 1,5 miliarda złotych. Wcześniej – dyrektor działu wycen i doradztwa w DTZ Polska, agent wynajmu w Henry Butcher Polska i praca w budownictwie. Ma doskonałą znajomość rynku nieruchomości i firm na nim działających.


Wykształcenie: mgr inż. budownictwa, licencje rzeczoznawcy i pośrednika. Ukończyła studia podyplomowe z wyceny i zarządzania nieruchomościami na Hallam Sheffield University, członek RICS od 2002, członek zarządu RICS 2011-2017, akredytowany mediator RICS od 2016.

Bierze udział w sesjach:

 • PRAWO

  Lawina zmian, która utrudnia ocenę skali ryzyka

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Lawina zmian, która utrudnia ocenę skali ryzyka

  Mieszkaniówka obawia się nowelizacji ustawy deweloperskiej, a nieruchomości komercyjne czekają na likwidację użytkowania wieczystego... Tylko w tym roku zmieniło się około 200 fundamentalnych przepisów, które mają wpływ na branżę nieruchomości komercyjnych. Inwestorów łączy jedno zmartwienie – zmiany prawne
  i podatkowe są w Polsce wprowadzane za szybko, bez społecznych konsultacji, brak im precyzji, a zasady zmieniają się w trakcie gry. W jakim kierunki powinny iść zmiany prawno-podatkowe w Polsce? Co działa dobrze, a co źle?

  Lawina zmian, która utrudnia ocenę skali ryzyka

POWRÓT