Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Jim Underhill

Jim Underhill

CEO

Cresa

Jim Underhill pełni funkcję Dyrektora Generalnego w firmie Cresa. Jest odpowiedzialny za ekspansję firmy na całym świecie, dalszy rozwój portfela globalnych usług oraz inwestycje w linie usług doradztwa. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro klienta i relacje, które firma Cresa zbudowała z pracownikami, klientami i w ramach społeczności.

 Jim ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu na najwyższym szczeblu firmami świadczącymi usługi na rynku nieruchomości oraz w rozwoju ich działalności. Zanim dołączył do firmy Cresa, zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego firmy Cushman & Wakefield na Amerykę Północną i Południową, w której był odpowiedzialny za budżet operacyjny przekraczający 1,2 mld dolarów i ponad 10 tys. pracowników. Był także założycielem i prezesem firmy Staubach Company - Northeast, w której do jego obowiązków należało między innymi pozyskiwanie siedzib dla takich organizacji jak Booz Allen & Hamilton, The Nature Conservancy i The World Wildlife Fund.

 

Funkcje, członkostwo i nagrody

Członek Zarządu/Przewodniczący, Junior Achievement

Członek Zarządu/Wiceprzewodniczący, The Wolf Trap Foundation for the Performing Arts

Członek Zarządu, Neediest Kids

Członek Zarządu, National Rehabilitation Hospital

Członek Zarządu, Chesapeake Bay Maritime Museum

Członek, Young Presidents Organization

Finalista, Nagroda dla Przedsiębiorcy Roku Ernst & Young

The Economic Club of Washington

 

Wykształcenie

M.B.A., Harvard Business School

B.S., Biznes i Rachunkowość, Washington & Lee University

 

Bierze udział w sesjach:

 • sesja inauguracyjna

  Tym żyje świat nieruchomości. Rozmowy jeden na jeden

  PRELEGENCI
   

  Tym żyje świat nieruchomości. Rozmowy jeden na jeden

 • NIERUCHOMOŚCI

  Danger Zones. Czego obawia się rynek nieruchomości?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Danger Zones. Czego obawia się rynek nieruchomości?

  Spowolnienie tempa wzrostu gospodarczego, kryzys w Unii Europejskiej i brexit, niestabilność polityczna, wojny handlowe, środowisko niskich stóp procentowych, wzrost zadłużenia... Minęła dekada od ostatniego globalnego kryzysu gospodarczego – czego dziś obawia się rynek nieruchomości? Czy lekcja z historii została odrobiona i sektor jest przygotowany na gorsze czasy? Jakie są główne czynniki ryzyka? Które sektory rynku są już nasycone, a gdzie wciąż drzemie największy potencjał? Co przyniósł Polsce rok w gronie gospodarek rozwiniętych – czy nasz kraj pozostaje jednym z najlepszych miejsc do lokowania kapitału w Europie?

  Danger Zones. Czego obawia się rynek nieruchomości?

POWRÓT