Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Marcin Nowak

Marcin Nowak

wiceprezes, członek zarządu

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych ABSL

Marcin Nowak, jako Wiceprezes ABSL oraz Członek Zarządu ,  bierze aktywny udział w działaniach Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej , gdzie związek ABSL jest wiodącą organizacją branżową reprezentującą sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Biorąc pod uwagę bieżący klimat biznesowy, gospodarczy i polityczny, to właśnie w obrębie tego sektora Polska osiąga pozycję globalnego lidera gdzie sektor usług nowoczesnych staje się wiodącym źródłem miejsc pracy w sektorze prywatnym. Jest innowatorem , prowadzi i wspiera programy rozwojowe przyczyniające się do zwiększenia efektywności finasowej oraz podniesienia  poziomu industrializacji dostarczanych usług.

 

Marcin Nowak ma ponad 20 lat doświadczania na wielu szczeblach zarządzania w firmach sektora farmaceutycznego (Hoechst, Siemens Medical) oraz sektora usług nowoczesnych i outsourcingowych (Capgemini) bedac odpowiedzialnym za rozwój organizacji w Polsce , Rosji oraz krajach CEE zajmując funkcje w ścisłych kierownictwach firm oraz zarządach.

 

Bierze udział w sesjach:

 • INWESTYCJE

  Fabryki biznesu, czyli średnie miasta wielkich możliwości

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Fabryki biznesu, czyli średnie miasta wielkich możliwości

  Mają potencjał i zasoby ludzkie, brakuje im m.in. prestiżowych lokalizacji i wysokiej jakości kształcenia. Choć miasta średniej wielkości i największe regionalne rynki biurowe w Polsce dzielą lata świetlne, to w najbliższych latach ten dystans może się zmniejszyć. Jak pomóc mniejszym ośrodkom w ściągnięciu nowych inwestycji
  z sektora nowoczesnych usług biznesowych? Czy pod względem infrastruktury towarzyszącej, takiej jak kina, teatry czy parki, mogą konkurować z największymi ośrodkami? Rola rządowego programu Fabryka.

  Fabryki biznesu, czyli średnie miasta wielkich możliwości

  • Rafał Gawarecki - dyrektor ds. kluczowych klientów, Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.
  • Janusz Michałek - prezes zarządu, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA
  • Marcin Nowak - wiceprezes, członek zarządu, Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych ABSL
  • Adam Pustelnik - Associate Director, Business Development Manager, Savills
  • Krzysztof Senger - członek zarządu, Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA
  • Jacek Ziarno - redaktor naczelny, Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł
POWRÓT