Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Radosław Biedecki

Radosław Biedecki

radca prawny, partner

Noerr

Jest prawnikiem o ponad 20 letnim doświadczeniu w praktyce prawa nieruchomości na rynku polskim oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiada unikalne kompetencje i doświadczenie transakcyjne łączące praktykę prawa nieruchomości, prawa spółek, finansowego oraz transakcji fuzji i przejęć (M&A). Doradzał w licznych transakcjach obejmujących wszystkie aspekty prawa nieruchomości, a w szczególności związanych z przeprowadzaniem transakcji w sektorze nieruchomości komercyjnych oraz ich finansowaniem, inwestycjami typu greenfield oraz inwestycjami na rynku nieruchomości. Zrealizował projekty w sektorach inwestycji biurowych, logistycznych, centrach handlowych, mieszkaniowych oraz hotelowych.

W swoim dorobku posiada także przeprowadzenie licznych transakcji fuzji i przyjęć (M&A), w tym zbywania składników przedsiębiorstwa oraz doradztwa przy tworzeniu spółek joint-venture. Swoją karierę zawodową rozpoczął w międzynarodowej kancelarii prawnej Gide Loyrette Nouel, następnie pracował jako szef działu prawnego spółki developerskiej Domy Towarowe Casino S.A. (obecnie Mayland) a także był jednym z partnerów założycieli kancelarii prawnej Daniłowicz Jurcewicz Biedecki i Wspólnicy (DJBW), która w styczniu 2017 r. połączyła się z warszawskim biurem niemieckiej kancelarii Noerr LLP.
Jest radcą prawnym, absolwentem wydziałów prawa uniwersytetów w Strasburgu i Warszawie

Bierze udział w sesjach:

 • INWESTYCJE

  Rynek inwestycyjny. Polska potrzebuje REIT-ów

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Rynek inwestycyjny. Polska potrzebuje REIT-ów

  Polski rynek nieruchomości jest atrakcyjnym celem dla inwestycji zagranicznych, ale prawdziwe wyzwanie to aktywizacja inwestorów krajowych. Na ile istotnym hamulcem rozwoju sektora w Polsce jest brak ustawy o REIT-ach? Jaki powinna przybrać kształt?

  Rynek inwestycyjny. Polska potrzebuje REIT-ów

POWRÓT