Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Rob Watkins

Rob Watkins

CEO

Hamilton May

Robert Watkins - CEO i właściciel spółek wchodzących w skład Hamilton Group

Od momentu powstania w 2004 r. Robert był odpowiedzialny za rozwój Hamilton Group, tworząc innowacyjną i wiodącą na rynku firmę zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - Hamilton May z oddziałami zlokalizowanymi w centrum Warszawy i Krakowa. W 2017 roku Hamilton May uzyskała nagrodę Local Agency of the Year podczas CEE Green Buildings and Investment Awards (EuropaProperty).

Jednocześnie Robert rozbudowywał markę hotelową - Hamilton Suites, z flagowym hotelem Venetian House, znajdującym się na krakowskim Rynku Głównym, obecnie notowanym na 8. miejscu wśród najlepszych hoteli w Polsce.

Z zespołem liczącym niemal 100 osób, Hamilton Group oferuje szeroki zakres usług dla swojej międzynarodowej i lokalnej bazy klientów i jest dobrze rozpoznawalną marką w sektorze premium rynku mieszkaniowego.

Przed przeprowadzką do Polski Robert zdobywał doświadczenie w zarządzaniu aktywami w Londynie w Fidelity Investments and Capital Group, pracując także w Los Angeles i Genewie. Robert posiada stopień BSC (Hons) w dziedzinie biologii.

 

Bierze udział w sesjach:

 • INWESTYCJE

  Apartamenty inwestycyjne. Inwestor chce spać spokojnie – rynek apartamentów inwestycyjnych w Polsce

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Apartamenty inwestycyjne. Inwestor chce spać spokojnie – rynek apartamentów inwestycyjnych w Polsce

  Środowisko niskich stóp procentowych i zakwalifikowanie naszego kraju do grona rynków rozwiniętych zwróciło uwagę wielkich, międzynarodowych graczy na polski sektor apartamentów inwestycyjnych i condohoteli. Te ostatnie podbiły nadmorskie kurorty, a od niedawna stały się też jedną z ulubionych form lokowania kapitału
  w dużych miastach. Jak szybko rośnie rynek – największe realizowane i planowane inwestycje. Jakich inwestycji szukają inwestorzy – prywatni i instytucjonalni? Największe perspektywy i wyzwania stojące przed sektorem.

  Apartamenty inwestycyjne. Inwestor chce spać spokojnie – rynek apartamentów inwestycyjnych w Polsce

POWRÓT