Prelegenci Property Forum 2025

Afiliacje oraz opis doświadczeń zawodowych prelegenta są każdorazowo przekazywane i potwierdzane przez danego prelegenta. Organizator nie modyfikuje treści notek biograficznych prelegentów
B C D F G H I J K L M N O P R S Ś T W Z
Marek Noetzel

Marek Noetzel

Chief Operating Officer

Nepi Rockcastle

Marek Noetzel został dyrektorem operacyjnym NEPI Rockcastle, największego właściciela, operatora i dewelopera centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej, w czerwcu 2022 roku. Odpowiada za działalność Spółki w ośmiu krajach i jest członkiem jej Komitetu Inwestycyjnego. Przed objęciem stanowiska Dyrektora Operacyjnego, pełnił funkcję Dyrektora Wykonawczego, odpowiedzialnego za zarządzanie aktywami nieruchomości Spółki w Polsce, na Węgrzech, Słowacji, w Czechach i na Litwie.

Od tego czasu odpowiada za przeniesienie zarządzania operacyjnego aktywami do firmy oraz kontynuowanie maksymalizacji wyników aktywów spółki w całym regionie.

Marek Noetzel dołączył do Rockcastle Global Real Estate w 2016 roku, tworząc struktury biura w Polsce i rozwijając je za granicą, zanim Rockcastle połączyło się z NEPI w 2017 roku. Marek Noetzel jest aktywny na polskim rynku nieruchomości handlowych od 2002 roku.  Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie Cushman & Wakefield. Jako szef działu Retail był odpowiedzialny za komercjalizację, rozwój, zarządzanie aktywami, inwestycje i usługi doradztwa finansowego dla wielu międzynarodowych i krajowych klientów.

Bierze udział w sesjach:

INWESTYCJE

Polska vs. reszta świata – jak wygrać wyścig o zagraniczne inwestycje?

SEKTORY RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Propertynews.pl Talks: Handel

🡠 POWRÓT