Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum

O forum

W tym wyjątkowym momencie w historii rynku nieruchomości, zapraszamy na jubileuszową, X edycję Property Forum - największego wydarzenia o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, którego organizatorem jest Grupa PTWP – wydawca m.in. PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz organizator takich wydarzeń jak Europejski Kongres Gospodarczy czy 4 Design Days.

To właśnie teraz spotkanie i wymiana opinii oraz doświadczeń są cenne jak nigdy dotąd. Spotkajmy się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, by wspólnie rozmawiać o wyzwaniach i perspektywach rynku nieruchomości komercyjnych w post-covidowej rzeczywistości. Property Forum co roku gromadzi ponad tysiąc gości i 130 prelegentów – największych inwestorów i deweloperów, cenionych ekspertów, przedstawicieli banków i instytucji finansowych, najemców oraz samorządowców.

Dwa dni debat na żywo i w sieci, wyjątkowi prelegenci, finał prestiżowych konkursów, wieczorna Gala i finał konkursów Proptech Festival 2020 i Gala Prime Property Prize 2020, relacje na żywo na Propertynews.pl i w mediach społecznościowych - to wszystko podczas tegorocznej edycji! Tradycyjnie, wydarzenie będzie szeroko relacjonowane na portalu PropertyNews.pl – największym serwisie o rynku nieruchomości komercyjnych w naszym kraju, innych serwisach Grupy PTWP oraz mediach społecznościowych.

Nieruchomości w post-covidowej rzeczywistości

W trakcie dwudniowego Property Forum odbędzie się ponad 20 debat i wiele prezentacji. Przyjrzymy się wszystkim sektorom nieruchomości, a zgromadzeni eksperci poszukają m.in. odpowiedzi na pytania:

Jak koronawirus zmienił pracę, handel, przemysł czasu wolnego i spotkań, łańcuchy dostaw oraz inwestycje?

Czy brak pieniądza z sektora bankowego zatrzyma rynek nieruchomości w Europie. Jakie są alternatywy?

Czy pandemia doprowadzi do drastycznego spadku czynszów i wywróci do góry nogami wyceny nieruchomości?

W jakie aktywa warto dziś inwestować?

Handel w galeriach – jaki będzie?

Jak sieci handlowe radzą sobie w nowych warunkach rynkowych?

Rewolucja Covid -19 - jak zmieni się sposób zarządzania, styl pracy i rola biur?

Czy fabryki XXI wieku muszą przejść lifting czy radykalną zmianę?

Elastyczne czy tradycyjne - na jaką formę najmu postawić? Czego oczekują najemcy? Co już szykują deweloperzy?

E-commerce pędzi bez opamiętania – jak zmieni logistykę przyszłości?

Jakie technologie zrewolucjonizują sektor logistyczny i magazynowy?

Kiedy hotele wyzdrowieją z Covid-19? Czego oczekują teraz klienci?

Najlepsi z najlepszych

Wieczorem podczas uroczystej gali ogłosimy laureatów w plebiscycie Prime Property Prize 2020. Tu wygrają najlepsze firmy oraz projekty mające wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży! Po raz trzeci zaprosimy też na PropTech Festival 2020 – spotkania, dyskusje, prezentacje, pokazy i konkurs na najbardziej nowatorskie technologie i innowacje dla nieruchomości.

Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie