Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Daniel Puchalski

Daniel Puchalski

partner zarządzający

KNIGHT FRANK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Daniel Puchalski posiada 25 lat doświadczenia zawodowego. Przed dołączeniem do Knight Frank w październiku 2019 roku, przez kilkanaście lat specjalizował się w doradztwie z zakresu gruntów i projektów inwestycyjnych w międzynarodowych firmach doradczych. Najpierw w Colliers International, a potem w JLL, utworzył i kierował działem gruntów inwestycyjnych. W tym czasie doradzał przy sprzedaży działek inwestycyjnych na terenie całej Polski o łącznej powierzchni ok. 50 mln m kw. i wartości ok. 4,5 mld zł. Ponadto był zaangażowany w sprzedaż spółek i nieruchomości inwestycyjnych za ok. 1,5 mld zł.

Obecnie jako Managing Partner w Knight Frank bezpośrednio nadzoruje nie tylko działy inwestycyjne, ale także reprezentacji właściciela oraz reprezentacji najemcy. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do umocnienia pozycji firmy w zakresie gruntów inwestycyjnych oraz w segmencie magazynowym. Nadzoruje działania PR-owe i marketingowe. Jest również zaangażowany w projekty w zakresie Proptech, w czym pomagają mu kompetencje zdobyte na początku kariery zawodowej w branży telekomunikacyjnej i nowych technologii.

Daniel wykształcenie wyższe zdobył na Uniwersytecie Gdańskim (Ekonomia) oraz w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Gdyni (Zarządzanie Mediami oraz Zarządzanie Gospodarcze) i na SWPS (studia podyplomowe: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi).

Bierze udział w sesjach:

 • Inwestorzy

  Nearshoring – trend, który trzeba wykorzystać

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Nearshoring – trend, który trzeba wykorzystać

  Pandemia COVID-19 obnażyła słabość systemu. Stabilność łańcucha dostaw stała się kluczowa dla biznesu. Czy przenoszenie produkcji bliżej użytkowników końcowych będzie impulsem do budowy nowych hubów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej? Jak ten trend powinna wykorzystać Polska?

  Nearshoring – trend, który trzeba wykorzystać

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie