V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Jacek Tokarski

Jacek Tokarski

partner, Chief Operating Officer, Hotel Professionals

Jacek Tokarski, jako Chief Operating Officer w Hotel Professionals odpowiada m.in. za przygotowanie analiz finansowych projektów hotelowych, w tym opracowywanie odpowiednich modelów finansowych oraz analiz opłacalności inwestycji hotelowych.

Jacek jest również odpowiedzialny za nadzorowanie procesu due dilligence poprzedzającego transakcje zakupu hoteli. Współpracował przy transakcjach m.in. LIM Center/Warsaw Marriott Hotel, Holiday Inn Gdańsk i Wrocław oraz Grand Hotel Łódź. Ponadto koordynuje proces pozyskania marki i operatora dla inwestorów i właścicieli hoteli.

Jacek jest ściśle zaangażowany w opracowywanie wycen nieruchomości hotelowych wykonywanych przez Hotel Professionals we współpracy z zewnętrznymi partnerami.

W latach 2004 – 2012 pracował w międzynarodowej firmie doradczej Colliers International Poland, początkowo jako analityk finansowy w dziale Najmu Powierzchni Biurowych, następnie jako analityk inwestycyjny w Dziale Usług Inwestycyjnych. W tym czasie Jacek okazjonalnie wspierał Alexa Kloszewskiego prowadzącego dział hotelowy firmy Colliers, dzięki czemu stał się pasjonatem rynku hospitality. Przez 8 lat swoje doświadczenie zdobywał w dziale hotelowym firmy Colliers.

Bierze udział w sesjach:

 • HOTELE

  Recovery plan. Kiedy hotele wyzdrowieją z COVID-19?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Recovery plan. Kiedy hotele wyzdrowieją z COVID-19?

  12.00-12.15
  Recovery plan. Kiedy hotele wyzdrowieją z COVID-19?

  Podaż i popyt – przed i po pandemii. Czego oczekują teraz klienci? Nowe trendy.

   

  12.15-13.00
  Recovery plan – perspektywa właścicieli hoteli

  Koronawirus nie rozróżnił lokalnej sieci od globalnej marki – jak szybko uda się wrócić na ścieżkę wzrostu? Hotele miejskie - jak odbudować popyt? Hotele w kurortach – czy wakacje pozwalają patrzeć z optymizmem w przyszłość? Jak długo hotele poradzą sobie bez finansowania i zainteresowania ze strony inwestorów? Jakie nowe trendy będą rządzić sektorem?

  Recovery plan. Kiedy hotele wyzdrowieją z COVID-19?

POWRÓT