V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Jakub Lewkowicz

Jakub Lewkowicz

Business Development, Kuryłowicz & Associates

Ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej w 2005r. Pracę zawodową rozpoczął w 2005 roku w duńskiej pracowni architektonicznej Bjerg Arkitektur A/S. Od 2011 roku pracuje w Kuryłowicz & Associates, obecnie członek zarządu Kuryłowicz & Associates.

Jest laureatem wielu architektonicznych konkursów m.in.: nagroda za projekt dyplomowy w konkursie „Nowa myśl w architekturze” organizowanym przez Stowarzyszenie Architektów RP, I miejsce w konkursie na siedzibę Starostwa Powiatowego w Garwolinie, wyróżnienie w konkursie na koncepcję Centrum Sztuki Nowoczesnej w Białymstoku, I nagroda przyznana przez portal Sztuka-architektury w plebiscycie Polska Architektura 2011 w kategorii największe wydarzenie – projekt przedszkola energooszczędnego w dz. Żoliborz, który powstał przy współpracy ze studentami WAPW, 1 miejsce w konkursie inwestorskim na projekt osiedla wielorodzinnego przy ul. Lazurowej w Warszawie i wiele innych.

Jest również współprojektantem pierwszego w Danii pasywnego przedszkola „Elverhuset” w gminie Hoje Tarstrup. W 2008 roku stowarzyszenie duńskich architektów Akademisk Arkitektforening przyznało mu tytuł Arkitekt M.A.A.

Oprócz wykształcenia architektonicznego, ukończył studia Executive MBA na Polskiej Akademii Nauk w Warszawie i Vienna Institute for Economic Studies. Praca dyplomowa „Kompleksowe zarządzanie jakością w pracowni architektonicznej” powstała przy współpracy z prof. dr hab. Andrzejem J. Blikle.

Angażuje się w działalność społeczną m.in.: prowadził warsztaty dla studentów architektury „Projekt przedszkole” organizowane przez Fundację Młodej Kultury „Hopsiup Projekt”, współprowadzący program edukacyjny dla dzieci „Kompas dla szkół” organizowany przez Fundację CSR Kompas, który ma na celu wspieranie edukacji w obszarze zrównoważonego rozwoju (CSR).

Bierze udział w sesjach:

 • PROPTECH

  Proptech Festival. Technologie, które odmieniają nieruchomości

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Proptech Festival. Technologie, które odmieniają nieruchomości

  Półfinał konkursu PropTech Festival 2020, skierowanego do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. To tu twórcy takich rozwiązań, wyselekcjonowanych z kilkudziesięciu zgłoszeń, które napłynęły do organizatora plebiscytu – Grupy PTWP, wydawcy PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl, zaprezentują się przed publicznością Property Forum 2020 oraz Jury PropTech Festival 2020. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie sumy głosów oddanych w głosowaniu na portalach PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz ocen Jury przyznanych za prezentacje. Finał PropTech Festival 2020 odbędzie podczas Gali Prime Property Prize 2020, w trakcie której zostaną ogłoszeni autorzy trzech najlepszych technologii i rozwiązań.

  Proptech Festival. Technologie, które odmieniają nieruchomości

POWRÓT