V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Łukasz Kwieciński

Łukasz Kwieciński

Asset & Property Management Director, spółka biurowa Skanska w Europie Środkowo – Wschodniej

Łukasz Kwieciński jest związany ze Skanska od 2008. Od marca 2020 pełni funkcję dyrektora ds. zarządzania wartością budynków, zarządzając pracą zespołu na terenie czterech krajów regionu CEE – w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Jego rolą w zespole Wynajmu i Sprzedaży jest budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi Skanska – najemcami oraziInwestorami – poprzez współpracę na etapie realizacji umów najmu oraz umów sprzedaży.   

Wcześniej Łukasz pełnił funkcję menadżera ds. zarządzania wartością budynków i był odpowiedzialny za zespół Asset i Facility Management w Polsce. W tym czasie tworzył wspólny standard zarządzania inwestycjami Skanska w regionie CEE.  

 Łukasz związany jest ze Skanska od 2008 roku, kiedy pełnił funkcję negocjatora ds. wynajmu na rynkach wrocławskim i katowickim, uczestnicząc w komercjalizacji projektów firmy. Od 2012, jako regionalny koordynator ds. zarządzania wartością budynków (RAC), zajmował się także wsparciem najemców po podpisaniu przez nich umowy najmu ze Skanska.

Z branżą nieruchomości komercyjnych związany od 2006 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Knight Frank we Wrocławiu.

 

Bierze udział w sesjach:

 • Biurowce

  Back to work – biura w post-covidowej rzeczywistości

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Back to work – biura w post-covidowej rzeczywistości

  9.30-9.45
  Back to work – biura w post-covidowej rzeczywistości

  Home office do odwołania – rewolucja COVID-19. Jak zmieni się sposób zarządzania, styl pracy i rola biur?

   

  9.45-11.00
  Back to work – perspektywa deweloperów, właścicieli i zarządców biurowców

  Fabryki XXI wieku muszą przejść lifting czy radykalną zmianę? Klątwa pustych biurowców – czy grozi Polsce? W jakim stopniu w pandemicznej rzeczywistości plany deweloperów pozostaną aktualne, a podaż spotka się z popytem? Czy pandemia doprowadzi do spadku czynszów i wartości nieruchomości?

  Back to work – biura w post-covidowej rzeczywistości

POWRÓT