V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Piotr Trzciński

Piotr Trzciński

Head of Investment-Poland

SAVILLS INVESTMENT MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piotr Trzciński odpowiada za realizację strategii międzynarodowych inwestorów oraz funduszy zarządzanych przez Savills Investment Management (Savills IM) na rynku polskim oraz operacyjne zarządzanie warszawskim biurem Savills IM. W ramach swojej działalności ściśle współpracuje z europejskimi zespołami firmy. Piotr Trzcinski jest związany z Savills IM od początku istnienia firmy w Polsce, współtworząc jej lokalne struktury. Uczestniczył w budowaniu portfela aktywów Savills IM, zwiększając go z 200 mln euro do 1.5 mld euro wartości w ciągu trzech lat.

Piotr posiada 15-letnie doświadczenie, zdobyte w międzynarodowych firmach investment management oraz private equity. Podczas swojej kariery odpowiadał za asset management portfeli nieruchomości o wartości powyżej 1 mld euro i uczestniczył w transakcjach o wartości ponad 500 mln euro. Przed dołączeniem do Savills IM, zajmował różne stanowiska w obszarach investment i asset management w firmach takich, jak KSP, Blackrock i CA Immo. 

Piotr jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, członkiem Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) i Certified Commercial Investment Member (CCIM).

Bierze udział w sesjach:

 • Transakcje

  Rynek nie znosi próżni. W jakie aktywa warto dziś inwestować?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Rynek nie znosi próżni. W jakie aktywa warto dziś inwestować?

  Pierwszy kwartał br. dla rynku transakcyjnego w Polsce był bardzo dobry i rekordowy, jeśli chodzi o sektor magazynowy. Dziś inwestorzy interesują się nieruchomościami magazynowymi i wybiórczo biurowymi. Centra handlowe i hotele na razie nie są brane pod uwagę. Jak długo utrzyma się ta sytuacja? Które sektory pozostaną bardziej odporne na efekty pandemii? Akademiki, domy seniora, obiekty z sektora „health care” – jakie jeszcze klasy aktywów będą teraz w centrum zainteresowania inwestorów?

  Rynek nie znosi próżni. W jakie aktywa warto dziś inwestować?

  • Michał Białas - Country Head Poland, ACCOLADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Andrew König - prezes, Redefine Properties
  • Marcin Mędrzecki - dyrektor w dziale Investment Services, Colliers International
  • Mahdi Mokrane - Head of Investment Strategy and Research, PATRIZIA AG
  • Joanna Mroczek - senior dyrektor działu badań rynku i marketingu na region Polski i CEE, CBRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Arkadiusz Rudzki - Executive Vice President Leasing & Sales, spółka biurowa Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Piotr Trzciński - Head of Investment-Poland, SAVILLS INVESTMENT MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
POWRÓT