V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Radosław Biedecki

Radosław Biedecki

radca prawny, partner, Noerr

Radosław Biedecki, radca prawny, partner zarządzający warszawskim biurem Noerr.

Od ponad 20 lat doradza przedsiębiorcom polskim i zagranicznym w zakresie prawa korporacyjnego i prawa nieruchomości. Uczestniczył w licznych transakcjach w sektorze nieruchomości, w szczególności związanych z nieruchomościami komercyjnymi oraz ich finansowaniem, a także inwestycjami na rynku nieruchomości. Zrealizował projekty w sektorach inwestycji m.in. biurowych, logistycznych, centr handlowych, inwestycji mieszkaniowych oraz hotelowych.

W swoim dorobu posiada także przeprowadzenie licznych transakcji fuzji i przejęć (M&A), w tym zbywania składników przedsiębiorstw. Doradza również przy tworzeniu spółek  joint-venture.

Karierę zawodową rozpoczynał w jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych. Następnie pracował jako szef działu prawnego spółki developerskiej Domy Towarowe Casino S.A. (obecnie Mayland). Był jednym z partnerów założycieli kancelarii prawnej Daniłowicz Jurcewicz Biedecki i Wspólnicy (DJBW), która w styczniu 2017 r. połączyła się z warszawskim biurem kancelarii Noerr.

Radosław jest absolwentem wydziałów prawa uniwersytetów w Strasburgu i Warszawie.

Bierze udział w sesjach:

 • Inwestycje alternatywne

  Alternatywa ma klasę. Inwestorzy w poszukiwaniu aktywów odpornych na wstrząsy

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Alternatywa ma klasę. Inwestorzy w poszukiwaniu aktywów odpornych na wstrząsy

  Wciąż niewielki rynek inwestycji alternatywnych w Polsce kusi inwestorów. Czy akademiki, domy seniora, centra danych to bezpieczna przystań dla graczy, którzy chcą dywersyfikować portfolio? Jaka jest rentowność tego biznesu? Czy jest odporny na gospodarcze wstrząsy jak kryzys wywołany przez COVID-19? Odpowiednia lokalizacja, konkurowanie o grunty z deweloperami innych grup aktywów, plany miejscowe – co staje na drodze realizacji projektów? Plany deweloperów.

  Alternatywa ma klasę. Inwestorzy w poszukiwaniu aktywów odpornych na wstrząsy

POWRÓT