V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Rafał Grudzień

Rafał Grudzień

CEO, ProperGate, finalista PropTech Festival 2018

Od 2018 roku stoi na czele ProperGate, dygitalizując procesy logistyczne na największych
budowach świata, czyniąc projekty budowlane bardziej produktywnymi i zrównoważonymi.
Prowadzony przez niego startup jest doceniany doceniony w licznych krajowych i międzynarodowych wyzwaniach takich jak PropTech Festival, EUTop50 (Parlament Europejski), European Startup Days, Mind & Market by PwC Luxembourg. ProperGate znalazł się w gronie 25 najlepszych startupów contech w Europie, według BUILTWORLD, wśród najlepszych światowych 50 startupów Contech wg Cemex, BCG i Tracxn oraz TOP 50 Machines wg amerykańskiej platformy BuiltWorlds.
Pasjonat automatyki i lean management, swoje techniczne wykształcenie rozszerza o
wiedzę akademicką z zarządzania biznesem międzynarodowym i skalowania przedsiębiorstwa. W 2021 został laureatem konkursu 25 under 25 organizowanego przez Forbes oraz McKinsey.

Bierze udział w sesjach:

 • PROPTECH

  Proptech Festival. Technologie, które odmieniają nieruchomości

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Proptech Festival. Technologie, które odmieniają nieruchomości

  Półfinał konkursu PropTech Festival 2020, skierowanego do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. To tu twórcy takich rozwiązań, wyselekcjonowanych z kilkudziesięciu zgłoszeń, które napłynęły do organizatora plebiscytu – Grupy PTWP, wydawcy PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl, zaprezentują się przed publicznością Property Forum 2020 oraz Jury PropTech Festival 2020. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie sumy głosów oddanych w głosowaniu na portalach PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz ocen Jury przyznanych za prezentacje. Finał PropTech Festival 2020 odbędzie podczas Gali Prime Property Prize 2020, w trakcie której zostaną ogłoszeni autorzy trzech najlepszych technologii i rozwiązań.

  Proptech Festival. Technologie, które odmieniają nieruchomości

POWRÓT