V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Ron Ben Shahar

Ron Ben Shahar

CEO, partner

Angel Poland Group

Absolwent prestiżowego Middlesex University w Londynie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu rynkiem nieruchomości. Od 2003 roku wraz z Shacharem Samuelem współtworzy firmę Angel Poland Group specjalizującą się w realizacji projektów z segmentu premium. Inwestycje firmy, która zatrudnia 300 pracowników w biurach w Krakowie i we Wrocławiu, przekraczają wartość 500 mln euro. 

W swoim portfolio Angel Poland Group posiada flagowe projekty: Angel Stradom, Angel Wawel, Angel Plaza, Angel City (Kraków), Wilanow One (Warszawa), Angel River, kompleks apartamentowy OVO z hotelem Double Tree by Hilton oraz 5-gwiazdkowy, butikowy hotel The Granary. Ponadto grupa wybudowała również dom opieki dla seniorów Angel Care we Wrocławiu.

Bierze udział w sesjach:

 • Inwestycje alternatywne

  Alternatywa ma klasę. Inwestorzy w poszukiwaniu aktywów odpornych na wstrząsy

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Alternatywa ma klasę. Inwestorzy w poszukiwaniu aktywów odpornych na wstrząsy

  Wciąż niewielki rynek inwestycji alternatywnych w Polsce kusi inwestorów. Czy akademiki, domy seniora, centra danych to bezpieczna przystań dla graczy, którzy chcą dywersyfikować portfolio? Jaka jest rentowność tego biznesu? Czy jest odporny na gospodarcze wstrząsy jak kryzys wywołany przez COVID-19? Odpowiednia lokalizacja, konkurowanie o grunty z deweloperami innych grup aktywów, plany miejscowe – co staje na drodze realizacji projektów? Plany deweloperów.

  Alternatywa ma klasę. Inwestorzy w poszukiwaniu aktywów odpornych na wstrząsy

POWRÓT