V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

B C D F G J K L Ł M O P R S T W Z Ż
Angela Saliba

Angela Saliba

General Manager

Sheraton Grand Warsaw

Hotelarz z pasją i oddaniem, Angela Saliba - General Manager w Sheraton Grand Warsaw, wnosi 27 lat doświadczenia w branży. Karierę w hotelarstwie rozpoczęła na Malcie, gdzie była zaangażowana w różne role w dziale Rooms Division, aż dołączyła do zespołu otwierającego Westin Dragonara Resort, pierwszego hotelu marki Westin, otwartego poza granicami Stanów Zjednoczonych w 1997 roku. Podczas swojej kadencji w hotelu Westin na Malcie, Angela pełniła wiele ról, w tym Executive Housekeeper, by później awansować na stanowisko dyrektora Six Sigma. W tym czasie była również członkiem zarządu Urzędu ds. Turystyki Malty. Następnie, w czerwcu 2007 r., została awansowana na stanowisko dyrektora Le Meridien St. Julians Hotel & Spa, najbardziej liczącego się hotelu Spa na Malcie, dołączając do zespołu w ciągu pierwszego roku od otwarcia. W 2011 roku została powołana na stanowisko Complex Hotel Manager w uznanym luksusowym kurorcie Costa Navarino w Grecji, obejmującym Westin Costa Navarino i The Romanos, Luxury Collection Resort.

Od października 2013 r. Angela zarządzała hotelem Sheraton Kraków w Polsce, wiodącym i najbardziej rozpoznawalnym hotelem w Krakowie. W 2016 roku hotel stał się pierwszym hotelem Sheraton w Polsce, który otrzymał status Sheraton Grand, stając się Sheraton Grand Kraków, oferującym odnowiony produkt, doskonałą lokalizację i wyjątkową obsługę. W latach 2014-2016 Angela była członkiem Rady Doradczej Sheraton GM na Europę, Afrykę i Bliski Wschód. Podczas konferencji Dyrektorów Generalnych sieci Marriott w kwietniu 2017 r. Angela została uznana za Dyrektora Generalnego roku, głównych marek dla kontynentu europejskiego.

Ogromne zaangażowanie i pasja Angeli pozostają nieocenione i są wielką wartością dla zespołu Sheraton Grand Warsaw, do którego dołączyła 2 lata temu. Jest to decydujący czas dla hotelu, który przeszedł gruntowny remont. Jej ogromna wiedza na temat branży hotelarskiej będzie dobrze służyć zespołowi i hotelowi, który staje się ważnym miejscem spotkań na mapie Warszawy.
Angela ma przyjemność kontynuować karierę w Polsce. Z entuzjazmem przyjęła przeprowadzkę do stolicy i z radością kontynuuje swoją przygodę w kraju, który już zna i gdzie czuje się jak w domu.

Bierze udział w sesjach:

 • HOTELE

  W oczekiwaniu na gości

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  W oczekiwaniu na gości

  13.45-13.55
  Wprowadzenie do sesji – rozmowa z cyklu Real Estate Reviews:

  #futureofhotels. Czego po bezprecedensowym 1,5 roku mogą spodziewać się hotelarze w Polsce przez resztę 2021 roku i później? 

  13.55-14.45
  W oczekiwaniu na gości

  Znaczna część nowych inwestycji została wstrzymana. Niektóre hotele nie otworzyły się po lockdownie, inne – jeśli nie znajdą inwestora – zostaną wkrótce zamknięte. Na rynku transakcyjnym pojawiła się grupa inwestorów zainteresowanych zakupami obiektów hotelarskich, by zmienić ich funkcje na najem długoterminowy. Kiedy rynek wyzdrowieje po COVID-19 i wróci na przedpandemiczne tory wzrostu?

  W oczekiwaniu na gości

POWRÓT