Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

PropTech Festival 2021

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji PropTech Festival 2021 – wydarzenia skierowanego do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

Dla kogo:

Konkurs jest skierowany do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Nie tworzymy tematycznych barier – udział w rywalizacji mogą zadeklarować zarówno start-upy, jak i firmy z doświadczeniem, tworzące innowacyjne rozwiązania mające zastosowanie w obiektach komercyjnych – biurowcach, hotelach, centrach handlowych, sklepach, magazynach i budynkach użyteczności publicznej. W konkursie nie mogą wziąć udziału finaliści ubiegłych edycji, promując to samo rozwiązanie i/lub usługę.

Co zyskasz:

Współpracę i kontakty z szefami i przedstawicielami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce: deweloperami, inwestorami, zarządcami i najemcami. Okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas największej konferencji dla rynku nieruchomości komercyjnych w regionie – Property Forum 2021 oraz promocję na portalach PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl i Housemarket.pl oraz w mediach społecznościowych.

Jak wybieramy:

Redakcja portali PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, Housemarket.pl wraz z Jury wybiera 15 najciekawszych zgłoszeń, na które czekamy do 12 lipca 2021 r. i które zostaną ogłoszone na portalach 19 sierpnia 2021. Następnie odbędzie się głosowanie Czytelników portali Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Housemarket.pl, które potrwa do 22 sierpnia 2021.

Prezentacje:

Kolejny etap to prezentacje najlepszych rozwiązań – 2 września 2021 r., w trakcie Property Forum 2021 i wybór zwycięzców – zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie sumy głosów oddanych w głosowaniu na portalach PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz ocen Jury przyznanych za prezentacje podczas Property Forum 2021.

Regulamin konkursu

Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie