V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

B C D F G J K L Ł M O P R S T W Z Ż
Dominika Zielińska

Dominika Zielińska

partner zarządzający

Workplace Solutions

Współwłaścicielka i główna architekt studia Workplace. Wraz z zespołem zaprojektowała ponad 160 000 m kw. przestrzeni komercyjnych dla 60-ciu międzynarodowych klientów. Odpowiada za rozwój i zarządzanie zespołem architektów, projektantów i badaczy, stawiając na holistyczne podejście i ideę life-centered design. Specjalizuje się w projektowaniu dla biznesu, działając na styku badań, strategii i designu. W projektach, które prowadzi łączy potrzeby klientów z wartościami ważnymi dla człowieka, społeczności i środowiska.  

Prelegentka na wydarzeniach branży architektury, nieruchomości i zarządzania. Edukuje w tematach zrównoważonego projektowania, odpowiedzialności środowiskowej i społecznej. Inicjatorka pierwszego w Polsce Less Waste Office. Zaangażowana w projekty pro-bono m.in. dla Fundacji Integracja. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, absolwentka Akademii Psychologii Przywództwa oraz kierunku Management w ICAN Institute. 

Bierze udział w sesjach:

 • BIURA

  Elastyczne biura all inclusive

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Elastyczne biura all inclusive

  Biuro straciło status wyłącznie miejsca pracy, stając się agorą – punktem spotkań i edukacji. Przestrzeń do pracy musi dostosowywać się do oczekiwań najemców i ich pracowników – a te ewoluują szybciej niż kiedykolwiek. Zmiany dotyczą wyglądu i jakości przestrzeni, jak również faktycznego zapotrzebowania na nią. Biura przyszłości nadeszły. Jaką metamorfozę muszą przejść klasyczne przestrzenie? 

  Elastyczne biura all inclusive

POWRÓT