V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

B C D F G J K L Ł M O P R S T W Z Ż
Jacek Tokarski

Jacek Tokarski

Partner, Chief Operating Officer

Hotel Professionals

Jacek Tokarski z branżą nieruchomości komercyjnych związany jest od 2004 r. Od 2005 r. wspólnie z Alexem Kloszewskim i zespołem Działu Inwestycji Hotelowo - Rekreacyjnych Colliers International Poland realizował projekty hotelowe w Polsce i w krajach Europy Środkowo – Wschodniej.

Jacek Tokarski, jako Chief Operating Officer w Hotel Professionals, odpowiada za nadzór nad bieżącymi projektami doradczymi HP w tym m.in. analizy opłacalności inwestycji hotelowych, pozyskiwanie kontraktów franczyzy, najmu i zarządzania dla inwestorów. Jacek jest również odpowiedzialny za nadzorowanie procesu sprzedaży oraz Due Dilligence poprzedzającego transakcje sprzedaży lub zakupu hoteli.

Bierze udział w sesjach:

 • HOTELE

  W oczekiwaniu na gości

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  W oczekiwaniu na gości

  13.45-13.55
  Wprowadzenie do sesji – rozmowa z cyklu Real Estate Reviews:

  #futureofhotels. Czego po bezprecedensowym 1,5 roku mogą spodziewać się hotelarze w Polsce przez resztę 2021 roku i później? 

  13.55-14.45
  W oczekiwaniu na gości

  Znaczna część nowych inwestycji została wstrzymana. Niektóre hotele nie otworzyły się po lockdownie, inne – jeśli nie znajdą inwestora – zostaną wkrótce zamknięte. Na rynku transakcyjnym pojawiła się grupa inwestorów zainteresowanych zakupami obiektów hotelarskich, by zmienić ich funkcje na najem długoterminowy. Kiedy rynek wyzdrowieje po COVID-19 i wróci na przedpandemiczne tory wzrostu?

  W oczekiwaniu na gości

POWRÓT