Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G J K L Ł M O P R S T W Z Ż
Karolina Jóźko

Karolina Jóźko

Key Account Manager Commercial Poland

TORK

Od ponad 12 lat związana z branżą utrzymania czystości i higieny, a od ponad 7 lat z marką Tork, gdzie pełni rolę Key Account Managera w zespole Commercial CEE. Na co dzień współpracuje z firmami zajmującymi się outsourcingiem usług utrzymania czystości oraz klientami z segmentu Commercial. Prowadzi szkolenia oraz doradza klientom w zakresie optymalizacji kosztów higieny, doboru właściwych produktów, digitalizacji procesów sprzątania i kalkulacji usług utrzymania czystości.

Magister inżynier Politechniki Warszawskiej na kierunkach Zarządzanie oraz Inżynieria Produkcji. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami w Warszawskiej Szkole Zarządzania, uzyskując licencję Zarządcy Nieruchomości.

Bierze udział w sesjach:

 • BIURA

  Elastyczne biura all inclusive

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Elastyczne biura all inclusive

  Biuro straciło status wyłącznie miejsca pracy, stając się agorą – punktem spotkań i edukacji. Przestrzeń do pracy musi dostosowywać się do oczekiwań najemców i ich pracowników – a te ewoluują szybciej niż kiedykolwiek. Zmiany dotyczą wyglądu i jakości przestrzeni, jak również faktycznego zapotrzebowania na nią. Biura przyszłości nadeszły. Jaką metamorfozę muszą przejść klasyczne przestrzenie? 

  Elastyczne biura all inclusive

POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie