V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

B C D F G J K L Ł M O P R S T W Z Ż
Michał Balcerkiewicz

Michał Balcerkiewicz

prezes

BALMA SA

Prezes zarządu Fabryki Mebli Balma S.A. – polskiego producenta mebli biurowych, lidera w zakresie kształtowania efektywnych przestrzeni biurowych w Polsce.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Z powodzeniem łączy wiedzę z zakresu finansów i ekonomii z humanistycznym podejściem do zarządzania firmą. Jest przekonany, że biuro może stanowić skuteczne narzędzie pracy, wspierające biznes i będące źródłem motywacji dla pracowników. Razem ze swoim zespołem kreuje innowacyjne produkty i usługi.

Prywatnie ojciec trójki dzieci, pasjonat fotografii, miłośnik żeglarstwa, nart oraz górskich wędrówek. Prawdziwą przyjemność czerpie ze współpracy z ludźmi, których emocje zatrzymuje w fotograficznych kadrach.

Bierze udział w sesjach:

 • BIURA

  Elastyczne biura all inclusive

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Elastyczne biura all inclusive

  Biuro straciło status wyłącznie miejsca pracy, stając się agorą – punktem spotkań i edukacji. Przestrzeń do pracy musi dostosowywać się do oczekiwań najemców i ich pracowników – a te ewoluują szybciej niż kiedykolwiek. Zmiany dotyczą wyglądu i jakości przestrzeni, jak również faktycznego zapotrzebowania na nią. Biura przyszłości nadeszły. Jaką metamorfozę muszą przejść klasyczne przestrzenie? 

  Elastyczne biura all inclusive

POWRÓT