V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

B C D F G J K L Ł M O P R S T W Z Ż
Robert Mazur

Robert Mazur

dyrektor Integrated Facility Management

Grupa Impel

Z branżą nieruchomości związany od 2010 roku, w szczególności w zakresie koordynacji obsługi technicznej. Z Grupą Impel współpracuje od 2016 roku. Wdraża i prowadzi kontrakty związane z kompleksową obsługą nieruchomości w modelu zintegrowanym (ZON). Jest odpowiedzialny za operacyjne funkcjonowanie zintegrowanej usługi, procesy optymalizacji usługi, wdrożenia nowych rozwiązań i wynik finansowy kontraktów. Zajmuje się doradztwem w zakresie budowania modelu usługi zintegrowanej dla nowych nieruchomości/ klientów, planowaniem procesów optymalizacji usługi, wdrożeniem kontraktu. Poszukuje efektów synergii, by dać partnerom wymierne korzyści finansowe i operacyjne.

Bierze udział w tworzeniu materiałów eksperckich dla czasopism branżowych oraz organizacji zrzeszających firmy integrujące usługi FM. Dzieli się doświadczeniem i wiedzą podczas wydarzeń dla branży FM i obsługi technicznej budynków.

Bierze udział w sesjach:

 • MAGAZYNY

  Magazyny w świetnej kondycji

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Magazyny w świetnej kondycji

  Sektor przemysłowo-logistyczny w Polsce najmniej dotkliwie odczuł skutki pandemii. Zajął trzecie miejsce wśród najbardziej aktywnych w Europie oraz – razem z Niemcami i Wielką Brytanią – przekroczył próg 3 mln mkw. wynajętych w 2020 r. Polski sektor magazynów trzyma świetny poziom – podsumowujemy najnowsze dane. Pytamy ekspertów, deweloperów i inwestorów o przyszłość sektora.

  Magazyny w świetnej kondycji

POWRÓT