Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Anna Dużyńska

Anna Dużyńska

CEO

Equilis Poland

Anna Dużyńska została powołana na prezes zarządu belgijskiego dewelopera Equilis w lipcu 2020 r. Anna Dużyńska ma 20-letnie doświadczenie w branży deweloperskiej, wyspecjalizowała się w doradztwie transakcyjnym i inwestycyjnym, zarządzaniu projektami na rynku mieszkaniowym, w tym wynajmie oraz sprzedaży projektów biurowych i handlowych.
Przed dołączeniem do polskiego oddziału belgijskiego dewelopera Equilis Anna Dużyńska pełniła funkcję dyrektora rozwoju i nowych inwestycji w Spółce Polnord. Wcześniej pracowała na stanowiskach dyrektorskich w m.in. firmach Aldesa Polska, Capital Park, Polski Holding Nieruchomości, Emmerson Realty.

W ciągu 20 lat pracy w branży deweloperskiej Anna Dużyńska przeszła ewolucję od niezwykle skutecznego menedżera do lidera, mającego nie tylko narzędzia i wiedzę, ale również wizję, zarażającego nią innych, motywującego do działań. W życiu zawodowym i prywatnym mocno stawia na work and life balance, dając przestrzeń do wyzwolenia potencjału i kreatywności swoich współpracowników. Wśród innych wartości, którymi się kieruje, jest dbałość o środowisko, dlatego stawia na zrównoważony rozwój i promuje proekologiczne rozwiązania w nowoczesnym budownictwie.

Anna Dużyńska jest absolwentką wydziału Ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych w obszarze obrotu nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – MARKET

  Centra handlowe na zakręcie. Kiedy odrobią straty po lockdownach?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Centra handlowe na zakręcie. Kiedy odrobią straty po lockdownach?

  Pandemia Covid-19 scyfryzowała konsumenta, a galerie handlowe zrozumiały, że nasycony rynek znalazł się na zakręcie. Dziś klienta trzeba kusić i o niego walczyć. W jakim kierunku ewoluują centra handlowe, jak zmienia się ich oferta, jak nowe technologie wpływają na ich funkcjonowanie? Wyzwaniem dla branży jest omnichannel, który rządzi handlem, ale i go dzieli. Sektor rozpalił też spór o wysokość czynszów. Jak rozwiązać ten problem?

  Centra handlowe na zakręcie. Kiedy odrobią straty po lockdownach?

POWRÓT