Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Maciej Madejak

Maciej Madejak

Chief Development Officer

MDC2

Maciej Madejak jest odpowiedzialny za rozwój projektów, w tym za pozyskiwanie i wynajem gruntów. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w budowie obiektów magazynowych w Polsce. W tym czasie zajmował stanowiska kierownicze w wiodących firmach deweloperskich, takich jak ProLogis, Goodman – GLP i Panattoni. Wraz ze swoimi zespołami wybudował ponad 4 mln mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, co stanowi ponad 20% wszystkich zasobów klasy A w Polsce oraz nabył ponad 950 ha terenów inwestycyjnych.

Przed dołączeniem do MDC2 Maciej był Dyrektorem Zarządzającym Panattoni Europe odpowiedzialnym za rozwój w południowej Polsce oraz City-Logistic na terenie całego kraju.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – MARKET

  Magazyny potrzebne od ręki. Czy podaż nadążny za popytem?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Magazyny potrzebne od ręki. Czy podaż nadążny za popytem?

  Rynek nieruchomości komercyjnych ma od kilku lat nową gwiazdę – magazyny. Pandemia, rozwój e-commerce i nearshoring tylko wzmocniły jej blask. Pomimo że wysokie zapotrzebowanie na magazyny widać w całej Europie, to sektor coraz częściej musi się mierzyć z globalnymi wyzwaniami, które są konsekwencją m.in. wojny w Ukrainie. Rosnące koszty finansowania, materiałów i robocizny, dostępność surowców, zaburzone łańcuchy dostaw, wydłużony czas budowy, rosnące oczekiwania inwestorów i presja na czynsze – lista wyzwań jest długa. Czego obawia się rynek?

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie