Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Maciej Olszyński

Maciej Olszyński

Property Manager

GLP Poland

Z GLP Poland związany jest ponad trzech lat, a obecnie zarządza ośmioma budynkami w pięciu parkach logistycznych o łącznej powierzchni około 200 000 mkw. Odpowiada za wzmacnianie relacji z klientami, dbanie o utrzymanie najwyższej jakości nieruchomości oraz wprowadzanie w nich innowacyjnych rozwiązań w duchu ESG, podnoszących długofalową wartość budynków.

Przed dołączeniem do zespołu GLP, pracowała jako analityk w Hines Poland, a wcześniej, jako specjalista, w działach finansowych Medicalgorithmics S.A. oraz BNP Paribas Securities Services.

Jest absolwentem Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – MARKET

  Wyzwania Facility Managera

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Wyzwania Facility Managera

  Ostatnie lata były dla rynku nieruchomości komercyjnych trudne. Pandemia wymusiła na wielu firmach zmiany modeli funkcjonowania i wywróciła do góry nogami wypracowane przez wiele lat sposoby zarządzania budynkami. Inflacja i rosnące ceny energii jeszcze bardziej wymusiły potrzebę optymalizacji kosztów i efektywność energetyczną. Rynek FM coraz mocnej stawia na zintegrowaną i kompleksową obsługę nieruchomości. Różne budynki, odmienne wyzwania. Jak ewoluuje rola property managera i firm z branży facility managementu?

  Wyzwania Facility Managera

POWRÓT