Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Marcin Nowak

Marcin Nowak

dyrektor zarządzający

AMMEGA Business Services

Dyrektor Zarządzający Ammega Business Services, b. Przewodniczący Zarządu ABSL, b. Dyrektor Zarządzający w Capgemini.

 Absolwent AGH w Krakowie, Wydziału EAIE oraz studiów MBA w  SGH w Warszawie.

Marcin Nowak obecnie rozwija i zarządza strukturami Globalnego Wsparcia Usług dla Grupy Ammega, która zdecydowała się zainwestowac w Katowicach w pierwszym kwartale 2021r.

Wcześniej, w Capgemini, wspierał rozwój Wsparcia Usług Globalnych zlokalizowanych w Europie Wschodniej oraz jako Wiceprezes i Przewodniczący Zarządu ABSL, aktywnie uczestniczył w budowaniu potencjału i rozwoju sektora usług nowoczesnych w Aglomeracji Katowickiej.

Marcin Nowak ,za swoją działalność społeczną oraz działalność wspierającą rozwój biznesu został nagradzany przez Izbę Gospodarczą srebrnym i złotym Laurem  Umiejętności i Kompetnecjii, a w roku 2020 został uznany za jedną z 200 najbardziej wpływowych osób na gospodarkę Polski według rankingu 300Gospodarka. W roku 2013 jak pierwszy przedstawiciel świata biznesowego otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Miasta Opole a w 2021roku został uhonorowany tytułem Zasłużonego Obywatela dla Miasta Katowice.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – HR

  Biura. Community building na nowo

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Biura. Community building na nowo

  Pandemia pokazała, że integrowanie pracowników oraz budowanie kultury organizacyjnej może być najważniejszym zadaniem biur. Jak usprawnić proces community building, którym łatwiej zarządzać w dobrze zaprojektowanych przestrzeniach? Jak je organizować? Z jakimi nowymi wyzwaniami muszą radzić sobie działy HR?

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie