Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Mateusz Wasiljew-Stark

Mateusz Wasiljew-Stark

dyrektor, Biuro Zarządzania Nieruchomościami, Grupa Impel

Dołączył do Grupy Impel w lipcu 2022 r. jako dyrektor biura zarządzania nieruchomościami. Zajmuje się rozwojem świadczonych usług, optymalizacją procesów, budowaniem relacji z klientem.

Mateusz jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, związany jest z branżą nieruchomości od 2003 r., do Grupy Impel przyszedł z JLL, gdzie pełnił funkcję Senior Facilities Managera odpowiedzialnego za zarządzaniem kontraktem FM z Intel Technology w Polsce. Mateusz wcześniej pracował w IBM Polska, w obszarze zarządzania nieruchomościami we Wrocławiu i Katowicach oraz kierował projektami fit-outowymi w Polsce, na Litwie, na Łotwie i w Estonii, zarządzał również nieruchomościami Lukas Banku S.A. 

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – MARKET

  Wyzwania Facility Managera

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Wyzwania Facility Managera

  Ostatnie lata były dla rynku nieruchomości komercyjnych trudne. Pandemia wymusiła na wielu firmach zmiany modeli funkcjonowania i wywróciła do góry nogami wypracowane przez wiele lat sposoby zarządzania budynkami. Inflacja i rosnące ceny energii jeszcze bardziej wymusiły potrzebę optymalizacji kosztów i efektywność energetyczną. Rynek FM coraz mocnej stawia na zintegrowaną i kompleksową obsługę nieruchomości. Różne budynki, odmienne wyzwania. Jak ewoluuje rola property managera i firm z branży facility managementu?

  Wyzwania Facility Managera

POWRÓT