Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Michał Stępień

wiceprezes zarządu, AFI

Michał Stępień, Wiceprezes zarządu spółek z grupy AFI EUROPE w Polsce.

Michał Stępień dołączył do zespołu AFI EUROPE w Polsce w roku 2008 jako Finance Manager, następnie został promowany na dyrektora operacyjnego firmy. Do głównych obowiązków Michała należy dbanie o rozwój biznesu, akwizycje nowych projektów oraz zarządzanie działalnością spółki w obszarze mieszkań na wynajem. Z branżą Nieruchomości związany zawodowo od 15 lat, zaś swoją karierę zawodową rozpoczął w audytor / konsultant w firmie EY w Warszawie i Deloitte w Hamburgu.

Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz programu Socrates Erasmus na Uniwersytecie Christiana Albrechta w Kiel.

Michał uzyskał również tytuł biegłego rewidenta w Polsce oraz ukończył studia doktoranckie 3 stopnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – MARKET

  Biura. Koniec boomu, początek stagnacji, czas zrównoważonego rozwoju

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Biura. Koniec boomu, początek stagnacji, czas zrównoważonego rozwoju

  Pandemia narysowała czarny scenariusz dalszego rozwoju rynku biurowego. Widmo opustoszałych biurowców i powszechnej pracy z domu spędzało sen z powiek deweloperom, inwestorom i pracodawcom. Popyt na biura jednak rośnie. Firmy wciąż szukają dodatkowej powierzchni biurowej. Polskę na cel wzięły też korporacje, które chcą porzu-cić rynek rosyjski i ukraiński. Na popularności zyskują elastyczne rozwiązania. Jaka przyszłość czeka biura w Pol-sce?

  Biura. Koniec boomu, początek stagnacji, czas zrównoważonego rozwoju

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie