Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Paweł Tymowski

prezes zarządu

ZREMB SP. Z O.O.

Przedsiębiorca i wizjoner, urodzony w 1979 roku. Od młodzieńczych lat zainteresowany automatyką, technologią i biznesem. W 1999 r. ukończył szkołę techniczną i otrzymał tytuł technika elektronika. Swoją edukację kontynuował w Wyżej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, którą ukończył w 2005 r. z tytułem magistra o specjalności Zarządzanie Firmą.

Już w trakcie studiów szukając rozwoju osobistego i chcąc pozyskać doświadczenie, pracował dla wiodących firmach telekomunikacyjnych budując sieć sprzedaży i zarządzając podległym personelem.

Po uzyskaniu tytułu magistra związał się z jedną z czołowych firm branży dźwigowej, w której nabywał doświadczenie z zakresu techniki i automatyki, technik sprzedaży i zarządzania w praktyce.

W roku 2012 szukając nowych wyzwań i niezależności w biznesie związał się z firmą ZREMB, którą zrestrukturyzował obierając alternatywny kierunek rozwoju. Dziś pełni w niej funkcję Prezesa Zarządu oraz Dyrektora ds. Serwisu i Modernizacji realizując projekty z zakresu automatyki i robotyzacji dźwigów osobowych.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – INNOVATION

  Proptech Festival 2022

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Proptech Festival 2022

  Technologiczny wyścig trwa. Nieruchomości zbroją się w technologie, które ułatwiają pracę, dają bezpieczeństwo, a także są skuteczną drogą do dekarbonizacji. Zapraszamy na kolejną edycję konkursu i związane z nim dyskusje o technologiach na rynku nieruchomości.

  Proptech Festival 2022

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie