Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Rafał Szmytke

Rafał Szmytke

prorektor

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wydziału Prawa i Administracji UW. Posiada również tytuł Master of Business Administration – Rotterdam School of Management. Doświadczenie zdobywał na kierowniczych stanowiskach w Urzędzie Kultury Fizycznej i Turystyki, Ministerstwie Zdrowia oraz jako pracownik naukowy w AWF w Warszawie. W latach 2001-2016 pracował w Polskiej Organizacji Turystycznej, od roku 2008 do 2016, pełnił funkcję jej prezesa. Swoją wiedzę z obszaru hotelarstwa wykorzystywał podczas pracy w Polskim Holdingu Nieruchomości na stanowisku managera ds. projektów hotelowych. Był również przewodniczącym rad nadzorczych Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki i Centrum Edukacji Turystycznej oraz Pełnomocnikiem Ministra Skarbu Państwa w Instytucie Turystyki.

Z turystyką jest związany od lat nie tylko zawodowo, ale także społecznie. Był między innymi współorganizatorem Ogólnopolskiego Rajdu „Palmiry” oraz przewodniczącym Sportowego Centrum Survivalu i Eksploracji. Ma na swoim koncie liczne publikacje z zakresu turystyki kwalifikowanej i przygodowej. Obecnie pełni funkcję prorektora w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – MARKET

  Hotele czekają na mocne odbicie w turystyce

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Hotele czekają na mocne odbicie w turystyce

  Kiedy sektor hoteli zaczął skutecznie leczyć popandemiczne rany, nadszedł nowy kryzys, który znów osłabił branżę i odebrał jej turystów zaniepokojonych wydarzeniami za naszą wschodnią granicą. Bez powrotu turystów i wydarzeń MICE hotele nie wrócą na przedcovidowe tory, a inwestorzy nie wrócą do planów inwestycyjnych na tak szeroką skalę jak przed pandemią. Czy odbicie branży hotelowej w 2023 roku jest nadal możliwe? Jak migracja uchodźców wpływa na wyniki hoteli? Czy to znów czas condohoteli?

  Hotele czekają na mocne odbicie w turystyce

  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 3 - 3
  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 7 - 7
  • 2 - 2
  • 6 - 6
🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie