V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

PropTech Festival

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji PropTech Festival 2022 – wydarzenia skierowanego do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości.

Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

POZNAJ NOMINACJE I ZAGŁOSUJ

Cel konkursu

PropTech Festival to wydarzenie towarzyszące Property Forum 2022, skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców. PropTech Festival to spotkania, dyskusje, prezentacje, pokazy. Pokaż swój pomysł inwestorom! 

Dla kogo

Nie tworzymy tematycznych barier – udział w rywalizacji mogą zadeklarować zarówno start-upy, jak i firmy z doświadczeniem, tworzące innowacyjne rozwiązania mające zastosowanie w obiektach komercyjnych – biurowcach, hotelach, centrach handlowych, sklepach, magazynach i budynkach użyteczności publicznej. 

Co zyskasz

Współpracę i kontakty z szefami i przedstawicielami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce: deweloperami, inwestorami, zarządcami i najemcami. Okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas największej konferencji dla rynku nieruchomości komercyjnych w regionie – Property Forum 2022 oraz promocję na portalach PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl i innych serwisach Grupy PTWP i w mediach społecznościowych.

Gala

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Property Forum 2022 – 19 września 2022.

Regulamin konkursu PropTech Festival 2022