V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

PropTech Festival

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji PropTech Festival 2022 – wydarzenia skierowanego do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości.

Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

PropTech Festival 2022 – formularz zgłoszeniowy

Cel konkursu

PropTech Festival to wydarzenie towarzyszące Property Forum 2022, skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców. PropTech Festival to spotkania, dyskusje, prezentacje, pokazy. Pokaż swój pomysł inwestorom! 

Dla kogo

Nie tworzymy tematycznych barier – udział w rywalizacji mogą zadeklarować zarówno start-upy, jak i firmy z doświadczeniem, tworzące innowacyjne rozwiązania mające zastosowanie w obiektach komercyjnych – biurowcach, hotelach, centrach handlowych, sklepach, magazynach i budynkach użyteczności publicznej. 

Co zyskasz

Współpracę i kontakty z szefami i przedstawicielami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce: deweloperami, inwestorami, zarządcami i najemcami. Okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas największej konferencji dla rynku nieruchomości komercyjnych w regionie – Property Forum 2022 oraz promocję na portalach PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl i innych serwisach Grupy PTWP i w mediach społecznościowych.

Jak wybieramy

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2022.

Do zgłoszenia można dołączyć maksymalnie 4 zdjęcia, wysyłając je na adres e-mail: nagrody@propertynews.pl. Maksymalny rozmiar maila nie może przekroczyć 10 MB. W tytule maila prosimy podać nazwę konkursu oraz nazwę firmy.

Przesłanie zdjęć jak powyżej jest jednoznaczne z upoważnieniem organizatora konkursu do kadrowania i następnie publikacji zdjęcia w związku z przeprowadzanym konkursem
i przyznanym ewentualnym tytułem, poprzez witryny w sieci Internet oraz w kolportowanej prasie drukowanej. Podmiot przesyłający zdjęcia gwarantuje posiadanie praw do udzielenia powyższego upoważnienia.

Redakcja portali PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl wraz z Jury wybiera 10 najciekawszych zgłoszeń, które zostaną ogłoszone na portalach do 11 lipca 2022.

Następnie odbędzie się głosowanie Czytelników portali PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, które potrwa do 31 sierpnia 2022.

Kolejny etap to prezentacje najlepszych rozwiązań – 19 września 2022, w trakcie Property Forum 2022 i wybór zwycięzców – na podstawie głosów Jury i głosowania na portalach.

Zwycięzcy informowani są o przyznaniu nagrody przed Galą Property Forum 2022.

Gala

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Property Forum 2022 – 19 września 2022.

Regulamin konkursu PropTech Festival 2022