V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

B C D F G J K L Ł M O P R S T W Z Ż
Andrzej Zalega

Andrzej Zalega

prezes zarządu

PZN Sp. z o.o.

Od 2016 Prezes Zarządu PZN Facility Management (PZN Sp. z o.o.) jednej z czołowych polskich spółek z branży facility management. Firma świadczy kompleksowe usługi administrowania i zarządzania nieruchomościami, jednocześnie dostarczając kompleksową obsługę techniczną dla nieruchomości bankowych, sieci handlowych, magazynów i hoteli w całym kraju. 

Z rynkiem nieruchomości związany od 5 lat, jako prezes i większościowy udziałowiec PZN Sp. z o.o. , przeprowadził proces restrukturyzacji spółki znacząco poprawiając jej wyniki finansowe. Pod jego przewodnictwem firma przeszła całościowy rebranding oraz wymianę pokoleniową kadry zarządzającej. Dzięki Andrzejowi, w  firmie prowadzonej przez wiele lat w sposób tradycyjny udało się zasiać ducha innowacji i ciągłej zmiany.

Wcześniej przez 18 lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym. W latach 2012 - 2015 Dyrektor Sprzedaży  w UNIQA odpowiedzialny za 1 mld zł rocznego budżetu sprzedaży. 

Współzałożyciel i wiceprezes zarządu Polskiej Rady Facility Management, wnoszący wiele inicjatyw dla standaryzacji i rozwoju branży FM w Polsce oraz wzmocnienia jej pozycji w środowisku biznesowym.

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Katz Graduate School of Business na University of Pittsburgh (MBA).

Bierze udział w sesjach:

 • BIURA

  Gorący rynek najemcy

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Gorący rynek najemcy

  11.00-11.10
  Wprowadzenie do sesji – rozmowa z cyklu Real Estate Reviews:

  Hybryda – nowy model pracy. Jak ją skutecznie wdrożyć?

  11.10-12.00
  Gorący rynek najemcy

  Popularyzacja home office, różne scenariusze pracy hybrydowej, wyhamowanie popytu, rosnąca pula ofert do podnajmu – rynek najemcy jeszcze nigdy w historii polskiego sektora biurowego nie był tak gorący. Pustostany, czynsze, zachęty – w jakim punkcie jest sektor. Co przyniesie końcówka 2021 roku i kolejny rok?

  Gorący rynek najemcy

POWRÓT