V Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnychProperty Forum 2015

Prelegenci

B C D F G J K L Ł M O P R S T W Z Ż
Mirosław Kamiński

Mirosław Kamiński

prezes zarządu

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, Inicjatywa Invest in Pomerania

Absolwent Politechniki Gdańskiej, mgr inż. zarządzania oraz Francusko-Polskiego Studium Podyplomowego w Dziedzinie Finansów, Master of Business Finance i Master of Business Administration. Posiada 25 letnie doświadczenie w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi.

Od 2005 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Słupsku, zarządzającej Słupskim Inkubatorem Technologicznym oraz obszarem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. 

Bierze udział w sesjach:

 • INWESTYCJE

  Atrakcyjność inwestycyjna Polski w nowych realiach

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Atrakcyjność inwestycyjna Polski w nowych realiach

  13.45-13.55
  Wprowadzenie do sesji – rozmowa z cyklu Real Estate Reviews:

  25-lecie Specjalnych Stref Ekonomicznych. Jak zabiegać o inwestorów?

  13.55-14.45
  Atrakcyjność inwestycyjna Polski w nowych realiach

  Pandemia COVID-19 spowodowała globalny spadek realizowanych projektów BIZ. Pojawiła się niepewność inwestorów, opóźnienia lub rezygnacje z planowanych przedsięwzięć. W statystykach Polska okazała się „odporna na wirusa” i uznana przez fDi Markets za trzecią najbardziej atrakcyjną lokalizację dla inwestycji zagranicznych na świecie. Czy w erze post-COVID atrakcyjność inwestycyjna Polski nie zgaśnie? Czy staniemy się jednym z beneficjentów postpandemicznych inwestycji? Jak utrzymać mocną pozycję na liście atrakcyjnych lokalizacji dla globalnych koncernów inwestujących w centra usług wspólnych, centra IT lub zaplecza badawczo-rozwojowe? Jak skorzystać na nearshoringu? Co to oznacza dla rynku nieruchomości? Promocja, proinwestycyjne rozwiązania, ulgi podatkowe, stabilność polityczno-społeczna – warunki wzrostu.

  Atrakcyjność inwestycyjna Polski w nowych realiach

POWRÓT