Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Edyta Gradkowska

Edyta Gradkowska

Recruitment Delivery Manager

IKEA

Ponad 25 lat doświadczenia w branży retailowej w różnych obszarach HR, 17 lat w IKEA – zaczynała jako Zastępca a potem Managerka ds. Zasobów Ludzkich na kraj, następnie prowadziła różne projekty w obszarze HR, usprawniając i standaryzując procesy. Od ponad 6 lat współkreuje i zarządza krajową rekrutacją w IKEA w ramach konceptu Twoje Studio Pracy, który urzeczywistnia partnerskie podejście do Kandydata/tki w rekrutacji, korzysta z możliwości wyboru, np. formy zaprezentowania siebie czy odkrywania naszej marki, dzięki czemu mogą wcześniej i świadomie podejmować decyzję dopasowania do siebie oferty pracy.
Zafascynowana spotkaniem z drugim człowiekiem. W kontaktach z innymi jest aktywnym słuchaczem, ceni otwartość w rozmowie, zawsze starając się rozwinąć u rozmówcy umiejętności radzenia sobie i odnajdowania siebie, szczególnie w sytuacjach dla niego niekomfortowych. Głęboko przekonana do wspólnej pracy i współtworzenia, wierzy w siłę synergii.
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Ludźmi na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie.
Prywatnie Żona i Mama Bliźniaczek, uwielbia wspólny czas z Rodziną, najchętniej w naturalnej scenerii i smakach Sardynii.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – HR

  Rynek pracy. Lifelong employment odeszło w zapomnienie. Liczy się elastyczność

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Rynek pracy. Lifelong employment odeszło w zapomnienie. Liczy się elastyczność

  Coraz niższa stopa bezrobocia, rosnąca inflacja, Polski Ład i zmiany sposobu rozliczania, a także powszechna praca zdalna i elastyczność pracy, która stała się priorytetem dla pokolenia Millenialsów i Z – to wszystko wywróciło zasa-dy panujące na rynku pracy do góry nogami. Czy fala uchodźców uratuje firmy przed kryzysem rekrutacyjnym? TOP 5 trendów, które będą rządzić rynkiem pracy.

  Rynek pracy. Lifelong employment odeszło w zapomnienie. Liczy się elastyczność

  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 6 - 6
  • 1 - 1
🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie