Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Emilia Dębowska

Emilia Dębowska

Sustainablity Director, Panattoni

Z Panattoni związana od 9 lat, obecnie na stanowisku Dyrektora ds. Zrównoważonego Rozwoju. Jest odpowiedzialna za włączanie praktyk zrównoważonego rozwoju do strategii biznesowej firmy, ESG, certyfikację BREEAM, dążenie do osiągnięcia celu neutralności węglowej oraz transformację wizerunku magazynów przemysłowych.

W efekcie wprowadzonych zmian, firma Panattoni stała się pierwszym deweloperem, który certyfikację powierzchni przemysłowych metodą BREEAM New Construction wprowadził do standardu realizacji inwestycji – najpierw na poziomie Good, a później stopniowo podwyższając na Very good i  obecnie na Excellent.  Do tej pory Panattoni ukończyło certyfikację środowiskową dla obiektów w Europie o łącznej powierzchni ponad 12 mln mkw. – w tym pierwszy w Polsce certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie – Outstanding. Na ocenę czeka kolejne 6,5 mln mkw.

Certyfikacja budynków przez Panattoni idzie w parze z realnymi zmianami ich otoczenia – każdego roku deweloper m.in. instaluje kilkaset stacji ładowania pojazdów, kilkaset stref wypoczynkowych dla pracowników oraz zagospodarowuje miliony mkw. terenów zielonych z uwzględnieniem Nature-Based Solutions (NBS).

Emilia Dębowska jest absolwentką WSB-National Louis University (Marketing i Zarządzanie). Ukończyła także Business Sustainability Management na University of Cambridge oraz studia podyplomowe w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (zarządzanie produktem i usługami). Z branżą nieruchomości związana jest od ponad 16 lat w Europie i USA.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – ESG

  ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

  Jak deweloperzy, inwestorzy i doradcy na rynku nieruchomości dążą do minimalizacji wpływu nieruchomości na środowisko? W jaki sposób realizowane przez nich inwestycje i działania zmieniają miasta, wpływają na zrównowa-żony rozwój ośrodków i dbają o lokalną społeczność? Odpowiedzialność gospodarcza, w miejscu pracy, społeczna i wobec środowiska naturalnego. CSR a wojna w Ukrainie – najlepsze praktyki. Cykl wywiadów: „ESG i CSR w prak-tyce. Te case’y warto znać” oraz najnowsze dane o rynku.

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie