Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Renata Osiecka

Renata Osiecka

Managing Partner

AXI IMMO

Partner Zarządzająca AXI IMMO, w firmie specjalizującej się w kompleksowych usługach doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych, w sektorach magazynowym, biurowym i handlowym.
Renata Osiecka posiada szeroką wiedzę i doświadczenie związane z obrotem na rynku nieruchomości. Doradzała i reprezentowała klientów w transakcjach najmu powierzchni oraz przy zakupie i sprzedaży gruntów inwestycyjnych, zarządzała portfelem nieruchomości i była odpowiedzialna za rozwój projektów deweloperskich. Wcześniej pełniła funkcję Dyrektora Działu Powierzchni Magazynowych na Polskę Zachodnią w Panattoni Europe oraz szefa działu powierzchni magazynowych w Colliers International. Posiada tytuł magistra Uniwersytetu Warszawskiego, jest również absolwentką wyceny Uniwersytetu Europejskiego w Warszawie oraz wydziału zarządzania i wyceny Uniwersytetu w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Jest certyfikowanym członkiem międzynarodowych organizacji RICS i SIOR.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – MARKET

  Tereny inwestycyjne. Bitwa o bank ziemi. Deweloperzy odczuwają deficyt gruntów

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Tereny inwestycyjne. Bitwa o bank ziemi. Deweloperzy odczuwają deficyt gruntów

  Popyt na grunty inwestycyjne w Polsce przewyższa podaż, a tempo wzrostu cen ziemi jest zawrotne. Najwięcej kupuje mieszkaniówka. Jeśli pojawi się grunt pod osiedle w dużym mieście, to znika natychmiast. Dużo ziemi potrze-buje też logistyka. Deweloperzy kupują już działki nie tylko przy autostradach, ale coraz częściej w granicach miast. Pandemia wyhamowała popyt biur, hoteli i centrów handlowych, ale są wyjątki. Jak wygląda sytuacja na rynku grun-tów inwestycyjnych w Polsce? Jak uwolnić potencjał banku ziemi? Ceny, podaż, popyt, regulacje. Najpierw rozbiórka, potem nowe funkcje – redevelopment zyskuje na znaczeniu. Na bazie dawnych hipermarketów, hoteli czy biurowców powstaje coraz więcej nowych projektów. Czy takich transformacji będzie coraz więcej? Czy to dobry sposób na pozyskanie terenów pod nowe inwestycje?

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie