Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Tomasz Zabost

Tomasz Zabost

członek zarządu

MLP Group

Tomasz Zabost zasiada w Zarządzie MLP Group i pełni funkcję Chief Operating Officer. Odpowiada m.in. za przygotowanie działek i inwestycji, zarządzanie fit-outami i remontami oraz kontrolę i uzgadnianie budżetów inwestycyjnych.

Posiada blisko trzydziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Z MLP Group związany od 2014 r. Poprzednio był zatrudniony w firmie ProLogis, w której pełnił funkcję Vice President- Head of Project Management. Wcześniej wspierał hiszpański koncern budowlany Dragados w wejściu na polski rynek. Podczas kariery zawodowej współpracował także z innymi deweloperami, wykonawcami powierzchni magazynowo–produkcyjnych w Polsce i za granicą, m.in. w Liebrecht&Wood, E&L Project oraz Ghelamco Poland. Absolwent kierunku budownictwo Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Bierze udział w sesjach:

 • THE CHANGE – ESG

  ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

  Jak deweloperzy, inwestorzy i doradcy na rynku nieruchomości dążą do minimalizacji wpływu nieruchomości na środowisko? W jaki sposób realizowane przez nich inwestycje i działania zmieniają miasta, wpływają na zrównowa-żony rozwój ośrodków i dbają o lokalną społeczność? Odpowiedzialność gospodarcza, w miejscu pracy, społeczna i wobec środowiska naturalnego. CSR a wojna w Ukrainie – najlepsze praktyki. Cykl wywiadów: „ESG i CSR w prak-tyce. Te case’y warto znać” oraz najnowsze dane o rynku.

  ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

  • 1 - 1
  • 4 - 4
  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 7 - 7
🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie