Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Zuzanna Paciorkiewicz

Zuzanna Paciorkiewicz

Co-Head of Asset Services CEE

Cushman & Wakefield

Zuzanna Paciorkiewicz stoi na czele działu odpowiedzialnego za zarządzanie nieruchomościami biurowymi, logistycznymi, handlowymi i hotelowymi w polskim oddziale Cushman & Wakefield.  

Od 2005 r. jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości, a także członkiem RICS. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, w szczególności na rynku biurowym. Ma także doświadczenie akademickie – przez 12 lat była pracownikiem naukowym i wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie kieruje ponad 240-osobowym zespołem profesjonalistów, zarządzającym ponad 3 mln m kw. powierzchni komercyjnej, w imieniu międzynarodowych funduszy, jak i prywatnych inwestorów oraz deweloperów. Dostarcza klientom usługi o najwyższym standardzie, w tym m.in. procesy kompleksowego zarządzania nieruchomościami, uruchamiania nowych budynków, przygotowania budynków do sprzedaży, innowacji oraz wdrażania proekologicznych rozwiązań.

 

 

Bierze udział w sesjach:

  • THE CHANGE – ESG

    ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

    Jak deweloperzy, inwestorzy i doradcy na rynku nieruchomości dążą do minimalizacji wpływu nieruchomości na środowisko? W jaki sposób realizowane przez nich inwestycje i działania zmieniają miasta, wpływają na zrównowa-żony rozwój ośrodków i dbają o lokalną społeczność? Odpowiedzialność gospodarcza, w miejscu pracy, społeczna i wobec środowiska naturalnego. CSR a wojna w Ukrainie – najlepsze praktyki. Cykl wywiadów: „ESG i CSR w prak-tyce. Te case’y warto znać” oraz najnowsze dane o rynku.

    ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie