Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

AGENDA

10:00-11:30

  • THE CHANGE – INVESTMENTS

    Inwestycje. Nearshoring wrzuci szósty bieg

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI ZOBACZ RETRANSMISJĘ SESJI
    transmisja
     

    Pandemia zburzyła obraz perfekcyjnego świata, w którym wszystko można mieć z dnia na dzień. Uzmysłowiła wielu inwestorom, jak niebezpiecznie wydłużyli łańcuchy dostaw. Swoje dodała wojna w Ukrainie. Nowa sytuacja geopoli-tyczna spowodowała, że offshoring popada w niełaskę, a biznes stawia na nearshoring. Polska ma wszelkie szanse stać się największym w Europie beneficjentem globalnej transformacji gospodarczej. Czy nasz kraj skorzysta z tego trendu? Na jakich filarach budować atrakcyjność inwestycyjną kraju?

  • THE CHANGE – ESG

    ESG na rynku nieruchomości w Polsce. Raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI ZOBACZ RETRANSMISJĘ SESJI
    transmisja
     

    Jak deweloperzy, inwestorzy i doradcy na rynku nieruchomości dążą do minimalizacji wpływu nieruchomości na środowisko? W jaki sposób realizowane przez nich inwestycje i działania zmieniają miasta, wpływają na zrównowa-żony rozwój ośrodków i dbają o lokalną społeczność? Odpowiedzialność gospodarcza, w miejscu pracy, społeczna i wobec środowiska naturalnego. CSR a wojna w Ukrainie – najlepsze praktyki. Cykl wywiadów: „ESG i CSR w prak-tyce. Te case’y warto znać” oraz najnowsze dane o rynku.

  • THE CHANGE – MARKET

    Mixed-use. Wiele funkcji, jeden adres. Mixed-use nabiera rozpędu

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI ZOBACZ RETRANSMISJĘ SESJI
    transmisja
     

    Sukces budynku nie jest mierzony tylko czynszem z najmu, ale też życiem, które się w nim toczy. Dzięki projektom mixed-use miasta zyskują świadomie zaprojektowane kwartały i infrastrukturę społeczną, a inwestorzy odnoszą komercyjny sukces. Najwięksi gracze na rynku są zgodni: wielofunkcyjność jest absolutną przyszłością. Gdzie po-trzeba inwestycji mixed-use – potencjał polskich miast. Jakie nowe projekty szykują deweloperzy?

12:00-13:30

  • THE CHANGE – MARKET

    Magazyny potrzebne od ręki. Czy podaż nadążny za popytem?

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI ZOBACZ RETRANSMISJĘ SESJI
    transmisja
     

    Rynek nieruchomości komercyjnych ma od kilku lat nową gwiazdę – magazyny. Pandemia, rozwój e-commerce i nearshoring tylko wzmocniły jej blask. Pomimo że wysokie zapotrzebowanie na magazyny widać w całej Europie, to sektor coraz częściej musi się mierzyć z globalnymi wyzwaniami, które są konsekwencją m.in. wojny w Ukrainie. Rosnące koszty finansowania, materiałów i robocizny, dostępność surowców, zaburzone łańcuchy dostaw, wydłużony czas budowy, rosnące oczekiwania inwestorów i presja na czynsze – lista wyzwań jest długa. Czego obawia się rynek?

  • THE CHANGE – INNOVATION

    Propertydesign.pl zaprasza. Design w biurach

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI ZOBACZ RETRANSMISJĘ SESJI
    transmisja
     

    Podczas sesji przedstawiamy projekty najlepszych wnętrz biurowych w Polsce

  • THE CHANGE – MARKET

    Mieszkaniowy ból głowy. Deweloperzy budzą się z pięknego snu. Czy Polaków będzie jeszcze stać na własne mieszkanie?

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI ZOBACZ RETRANSMISJĘ SESJI
    transmisja
     

    W 2021 roku sprzedaż mieszkań w Polsce biła rekordy. Ten rok to zwrot akcji - deweloperzy raportują drastyczne spadki transakcji. Drogie kredyty i spowolnienie koniunktury nie zwiastują rychłej zmiany. Co czeka rynek, jak zabez-pieczyć mieszkaniowe potrzeby Polaków – rola państwa, samorządów, deweloperów?

  • LET’S TALK TRENDS! RETAIL

    Wydarzenie towarzyszące Property Forum Let’s Talk Trends! Retail, czyli inspirująca prezentacja i rozmowa na temat najbardziej znaczących zjawisk wpływających na rzeczywistość i przyszłość handlu

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI ZOBACZ RETRANSMISJĘ SESJI
    transmisja
     

    Organizator: Infuture.Institute i Grupa PTWP

    Let’s Talk Trends! Retail, czyli inspirująca prezentacja i rozmowa na temat najbardziej znaczących zjawisk wpływających na rzeczywistość i przyszłość handlu. Podczas Let’s Talk Trends! Retail wskażemy co może się zdarzyć w handlu, a tym samym, damy przedsiębiorstwom i organizacjom podstawy do planowania strategicznego. Let’s Talk Trends to interaktywna formuła spotkania, w której zarejestrowania uczestnicy online otrzymają omawiany raport i case studies w formacie pdf, wysłuchają dyskusji praktyków, ale także będą mogli zadać pytania i uzyskać odpowiedzi w ramach sesji Q&A.

14:30-16:00

Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie