Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Property Forum 2023

Tegoroczna edycja jest organizowana pod hasłem: PropertyInvestment. The power of Polish real estate market

W dniach 18-19 września 2023 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się XIII edycja konferencji Property Forum, na której spotykają się właściciele i szefowie największych firm z branży nieruchomości obecnych w Polsce, by dyskutować o najważniejszych kierunkach zmian w sektorze biurowców, magazynów, centrów handlowych, hoteli, mieszkań i PRS.

Tegoroczna edycja jest organizowana pod hasłem PropertyInvestment. The power of Polish real estate market, a wśród tematów m.in.: 

  • Pozycja lidera nie trwa wiecznie. Polski rynek nieruchomości konsumuje ponad połowę apetytu inwestycyjnego dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej.  Jak kreować atrakcyjny rynek i utrzymać fotel lidera?
  • Kto kupuje i dlaczego nad Wisłą? Najaktywniejsze fundusze inwestujące w polskie nieruchomości
  • Game Changer. Finansowanie, ceny, rentowność i nieprzewidywalne stopy procentowe. Skala wyzwań i ocena ryzyka na rynku nieruchomości
  • Rynek pieniądza. Czy nieruchomości są nadal trakcyjnym produktem dla dużych inwestorów? Jakie są alternatywy? 

Property Forum, organizowane jest przez Grupę PTWP, wydawcę m.in. serwisu Propertynews.pl – największego serwisu o rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce – to dwa dni, ponad inspirujących sesji tematycznych, ponad 100 wyjątkowych prelegentów z Polski i ze świata oraz finały branżowych konkursów Prime Property Prize – dla najlepszych nieruchomości i Proptech Festival – dla najlepszych technologii dla nieruchomości, a także wieczorna Gala.

Co roku Property Forum gromadzi ok. tysiąc uczestników: największych inwestorów i deweloperów, cenionych ekspertów, przedstawiciele instytucji finansowych, najemców oraz polityków i samorządowców 

Wydarzenie jest szeroko relacjonowane w mediach Grupy PTWP: propertynews.pl, wnp.pl, dlahandlu.pl, pulshr.pl, a także najważniejszych tytułach mediów ekonomicznych w Polsce.

Zapraszamy!