Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Andrzej Szymczyk

Andrzej Szymczyk

Development Director, Poland and Eastern Europe

IHG Hotels & Resorts

Andrzej Szymczyk zajmuje stanowisko Development Director na region Polski i Europy Wschodniej w IHG Hotels & Resorts, wiodącej grupie hotelowej na świecie. Jest odpowiedzialny za wzrost i rozwój portfolio hoteli IHG poprzez umowy franczyzowe i zarządzania.

Andrzej posiada ponad 19 lat szerokiego międzynarodowego doświadczenia w sektorze hotelowym zdobytego w różnych działach hoteli, w szczególności w dużych grupach hotelowych, ale również w hotelach niezależnych różnego rodzaju. Jest doskonale przygotowany aby pomagać właścicielom i inwestorom optymalizować ich nieruchomości i rekomendować najbardziej odpowiednią rozwiązania dotyczące marki i projektowania dla ich obiektów.

Bierze udział w sesjach:

 • NIERUCHOMOŚCI

  Turystyka wraca do formy, hotele też?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Turystyka wraca do formy, hotele też?

  • Jakie segmenty rynku hotelowego będą doświadczać największych wzrostów w najbliższym czasie: miejskie, resortowe, ekonomiczne, upscale czy upper upscale, a może luksusowe?
  • Umowy najmu na rynku hotelowym coraz popularniejsze. Czy wypchną z rynku umowy franczyzowe i kontrakty na zarządzanie?
  • Brak finansowania bankowego spowodował lukę podażową na rynku hotelowym, ponieważ deweloperzy przestali budować nowe obiekty. Jak ograniczony dostęp do finansowania wpłynął na rynek transakcyjny oraz rozwój biznesów hotelowych?
  • Czy polski rynek jest atrakcyjny dla nowych marek i operatorów? Jakie są plany rozwoju sieci i inwestorów w naszym kraju.
  • Trendy w turystyce i podróżowaniu oraz ich wpływ na sektor hotelarski.
  • Kreta czy Sopot – co wybrali turyści. Czy polskie hotele są jeszcze konkurencyjne cenowo na europejskim rynku turystycznym?
  • Jaka jest obecnie kondycja sektora hotelowego? Czy rynek odbił się po pandemicznych lockdownach i jak się rozwija?
🡠 POWRÓT