Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Arkadiusz Urban

Arkadiusz Urban

prezes

Krajowy Zasób Nieruchomości

Absolwent historii i studiów MBA z dużym doświadczeniem zawodowym w administracji rządowej, samorządowej oraz w biznesie sektora prywatnego, między innymi jako doradca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz dyrektor w Rządowym Centrum Studiów Strategicznych - Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i Budownictwa, a także burmistrz warszawskiej Pragi. Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza S.A., Dyrektor Ds. Inwestycji w największej firmie deweloperskiej J.W.Construction S.A., doradca prezesa Banku Gospodarstwa Krajowego i członek Zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych. Ponadto, w wielu Radach Nadzorczych m.in. RUCH” S.A., PeBeKa, „ORBIS” Travel S.A., KUKE S.A. i KZN. Obecnie Prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości.

Bierze udział w sesjach:

 • NIERUCHOMOŚCI

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część II

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część II

  Sytuacja w sektorach rynku nieruchomości w Polsce. Cykl rozmów

  Hotele
  Rynek hotelarski został dotkliwie poturbowany przez pandemię Covid-19, ale po trzech trudnych latach nastąpiło odbicie. Zapraszamy na rozmowę o wyzwaniach, przed jakimi stoi dziś branża turystyczna i hotelowa.

  Mieszkania
  Ceny mieszkań rosną z miesiąca na miesiąc. Podwyżki są związane m.in. z wyższymi cenami działek pod zabudowę, wzrostem cen materiałów budowlanych i kosztów pracy oraz rosnącym popytem. Czy to dobry moment na zakup mieszkania? Jak szybko będą rosły ceny? Czy inwestycja w mieszkanie na wynajem jest jeszcze opłacalna? Czego potrzebują deweloperzy, żeby budować szybciej i więcej?

  PRS
  Rynek najmu instytucjonalnego kusi inwestorów. Powstaje coraz więcej mieszkań, wciąż pojawiają się nowi gracze. Są i wyzwania – m.in. otoczenie podatkowe, brak dogodnego finansowania projektów, koszty realizacji inwestycji. Zapraszamy na rozmowę o tym, czy Polacy będą chcieli mieszkać w wynajmowanych mieszkaniach, w jakim tempie będzie rósł rynek i czy PRS okaże się receptą na lukę mieszkaniową w Polsce?

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część II

  • 3 - 3
  • 1 - 1
  • 1 - 1
  • 4 - 4
  • 6 - 6
  • 1 - 1
🡠 POWRÓT